Blog, czyli miejsce, gdzie możecie obejrzeć reportaż ze ślubu, a także kilka sesji narzeczeńskich oraz ślubnych

Jeśli chcielibyście szerzej zapoznać się z naszymi pracami, zapraszamy Was do odwiedzenia  poszczególnych reportaży oraz sesji – zarówno narzeczeńskich, jak i ślubnych. Zobaczcie, jak w naszym wykonaniu wygląda reportaż ze ślubu. Poznajcie styl naszej pracy podczas sesji narzeczeńskich i ślubnych.

Niezliczona ilość miejsc w Polsce i zagranicą. Przepiękne sale weselne oraz kościoły. Wspaniałe miejsca na plener nad jeziorem, w mieście, w górach. Gdzie tylko chcecie.

Wystarczy, że klikniecie na wybrane zdjęcie i przeniesiecie się do dnia ślubu naszych Par Młodych:) Zobaczycie, że są tacy sami jak Wy. Pełni miłości i emocji. Czasem zdenerwowani. Czasem wzruszeni. Czasem jest to ślub boho, a czasem w stylu glamour. Czasami jest dużo kwiatów, a czasami stawiają na minimalizm. Zainspirujcie się nimi i stwórzcie własną historią.

Pozwólcie nam tworzyć historię razem z Wami.

Wiemy, że czasami nie jest łatwo i że. czujecie się przytłoczeni, ale popatrzcie, że naprawdę się da! Z małą i z dużą ilością gości. W centrum miasta i na uboczu. Zimą i latem.

I te sesje, do których zawsze zachęcam. Szczególnie te narzeczeńskie. Przyznajcie się, ile macie wspólnych zdjęć nie z telefonu ;-) Niewiele, prawda? Dajcie się ponieść emocjom i chodźcie na sesję!

Jeśli chcecie się z nami skontaktować, napiszcie do nas maila lub zadzwońcie. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziecie na stronie kontakt

Możecie użyć także formularza kontaktowego

Pytajcie, o co tylko chcecie. Zakładamy, że niewiele razy w życiu braliście ślub i że macie sporo pytań dotyczących reportażu ślubnego, sesji ślubnej, naszego stylu pracy. Nie bójcie się z nami rozmawiać.

Jeśli nie mamy możliwości spotkać się na żywo, wtedy kontaktujemy się przez Skype lub inny komunikator. Nie ma z tym problemu! Cenimy sobie rozmowy, kiedy możemy się zobaczyć ;-)