Sesja poślubna w Pieskowej Skale – Paulina i Artur

Pleneru nie planowaliśmy. To na pewno. Wyszło więc dosyć spontanicznie, ale Paulina i Artur od razu wiedzieli, gzie chcą go zrobić. Wybór padł na Jurę Krakowsko- Częstochowską. A konkretnie na niezwykle znany i urokliwy zamek. Wszyscy Małopolanie kojarzą Maczugę Herkulesa i Zamek Pieskowa Skała. Cel wycieczek rodzinnych. Ale także plenerów ślubnych. No i kolejna sprawa – są to strony rodzinne naszych zakochanych, więc jak najbardziej wybór przemyślany. Sesja poślubna w Pieskowej Skale – to było ich marzenie.

Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądał ślub Pauliny i Artura, możecie obejrzeć go tutaj . Piękna Panna Młoda i nieco zdenerwowany Pan Młody. Podczas sesji poślubnej w Pieskowej Skale po całym stresie i zdenerwowaniu nie było już najmniejszego śladu. Państwo Młodzi byli rozluźnieni i dali się poprowadzić. Więc nie bolało szczególnie ;-)

Chcecie zobaczyć, jak wyglądała sesja poślubna w Pieskowej Skale? Zapraszam!

 

Sesja w parku Sesja w parku Sesja w parku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku sesja na zamku Zamek Pieskowa Skała Zamek Pieskowa Skała Zamek Pieskowa Skała Zamek Pieskowa Skała Fotograf slubny Kraków Fotograf slubny Kraków Fotograf slubny Kraków Fotograf slubny Kraków Fotograf slubny Kraków Fotograf slubny Kraków

 

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć, jak podjąć z nami współpracę, jak zarezerwować termin, napiszcie do nas – kontakt

Z chęcią z Wami porozmawiamy i się spotkamy

Obejrzyjcie też najnowsze wpisy na blogu – plener nad rzeką oraz wesele w Wolbromiu

Zapraszamy też na nasz blog , gdzie znajdziecie jeszcze więcej zdjęć z reportażu ślubnego, sesji narzeczeńskich oraz plenerów poślubnych.