Miejska sesja narzeczeńska w polu <3

Wiem. Wszystko wiem. Miejska sesja narzeczeńska to architektura. Budynki. Zgiełk miasta. Szum ulic. Wymieszane języki z całego świata. Zamęt.

Ale nie tylko…

Z Iwoną i Damianem łapaliśmy ostatnie promienie wrześniowego słońca. Ciepły jeszcze poranek. Delikatne mgły. Wyczekaliśmy pogodę taką, jaka miała być. Miejsce też zmienialiśmy. Z krzaków na Dąbiu trafiliśmy w pole kukurydzy. W Krakowie. Prawie w centrum.

Mówiłam Wam już, że w każdym mieście znajdzie się jeszcze nieodkryty fragment? A mówiłam, że zdecydowanie bardziej lubię sesje w naturalnym otoczeniu? To pewnie też… nie mam nic przeciwko miastu. Naprawdę. Sesje tam bywają cudne. Ale czasami przychodzi taka pora roku i taki dzień, że zwyczajnie aż żal zagłębiać się w centrum. Korzystamy więc z dobrodziejstw natury. Łapiemy światło. I działamy.

A kiedy trafią si tak wspaniali ludzie jak Iwona i Damian… To był ten rodzaj sesji, na który się czeka. Kompletnie na luzie. Z minutową pogadanką na temat, jak ja to widzę i… poszło! Naturalność. Uśmiech. Ciągle w ruchu. Nie ma się co dziwić – Damian to piłkarz w końcu! Podnoszenia. Gonienie się. Ciągły ruch. I w siebie zapatrzenie. Takie do końca. Takie pełne miłości.

Sesja przebiegała nam więc pod znakiem żartów i śmiechu. Na co absolutnie nie narzekam! Tak właśnie powinno być. Dziękuję Wam za to <3

Kochani, z niecierpliwością czekam na Wasz ślub!

A tymczasem miejska sesja narzeczeńska. Lub niemiejska.

miejska sesja narzeczeńska miejska sesja narzeczeńska miejska sesja narzeczeńska miejska sesja narzeczeńska miejska sesja narzeczeńska miejska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w polu kukurydzy sesja narzeczeńska w polu kukurydzy sesja narzeczeńska w polu kukurydzy sesja narzeczeńska w polu kukurydzy sesja narzeczeńska w polu kukurydzy fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków sesja przedślubna kraków sesja przedślubna kraków sesja przedślubna kraków sesja przedślubna kraków sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące romantyczna sesja ślubna w krakowie romantyczna sesja ślubna w krakowie romantyczna sesja ślubna w krakowie romantyczna sesja ślubna w krakowie romantyczna sesja ślubna w krakowie romantyczna sesja ślubna w krakowie sesja nad wisłą sesja nad wisłą sesja nad wisłą sesja nad wisłą sesja nad wisłą fotograf na wesele kraków fotograf na wesele kraków fotograf na wesele kraków fotograf na wesele kraków fotograf na wesele kraków fotograf na wesele kraków fotografia ślubna kraków fotografia ślubna kraków fotografia ślubna kraków fotografia ślubna kraków fotografia ślubna kraków ślub 2019 ślub 2019 ile kosztuje fotograf ślubny ile kosztuje fotograf ślubny ile kosztuje fotograf ślubny

Nie mogę się na nich napatrzeć. Uwierzcie mi, miałam olbrzymi problem z wyborem zdjęć, bo na każdym wyszli fantastycznie. Wszystkim fotografom życzę takich par i takich dylematów. Iwona, Damian – współpraca z Wami to przyjemność.

Jeśli jeszcze nie macie dosyć, zobaczcie inne sesje narzeczeńskie, np. romantyczną sesję narzeczeńską w Krakowie lub krakowską sesję narzeczeńską