Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego – Wiola i Mateusz

Zdecydowanie są miejsca, do których lubię wracać. Nigdy nie jest tam tłoczno. Nie ma dokuczającego gwaru. A kiedy jest słońce, bez problemu można znaleźć cień. Park Bednarskiego. Chyba ulubiony w Krakowie. I nie aż tak oblegany, jak inne miejsca. Z tego powodu wzięłam tam Wiolettę i Mateusza. Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego jest zawsze dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że oprócz zdjęć narzeczonych ,mieliśmy tez do zrobienia sesję rodzinną! Bo oprócz tego, że Wiola i Mateusz już niedługo biorą ślub, to są rodzicami ślicznej Lenki i bardzo im zależało na tym, żeby mieć także kilka zdjęć z córką. Dlaczego nie? Tym bardziej sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego była strzałem w 10! Dużo przestrzeni do biegania dla małej, a dla nas odrobina miejsca, żeby schować się przed ewentualnym wzrokiem ciekawskich ;-)

Ślub Wioli i Mateusza już w październiku, sesję udało nam się zrobić jeszcze w sierpniu, więc nie było większych obaw, że pogoda nie dopisze. Mateusz pracuje za granicą, więc musieliśmy dopasować termin tak, aby cała rodzina mogła cieszyć się sesją i być na niej obecną. W końcu co to za sesja narzeczeńska bez przyszłego Pana Młodego ? ;-)

Oglądamy?

 

Park Bednarskiego Park Bednarskiego Park Bednarskiego Park w Krakowie Park w Krakowie Sesja narzeczeńska w parku w Krakowie Sesja narzeczeńska w parku w Krakowie Sesja narzeczeńska w parku w Krakowie Sesja narzeczeńska w parku w Krakowie Sesja narzeczeńska w parku w Krakowie sesja w parku sesja w parku sesja w parkusesja w parku plener w parku plener w parku plener w parku plener w parku plener w parku sesja zakochanych sesja zakochanych sesja zakochanych sesja zakochanych sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubnasesja przedślubna sesja przedślubna Fotograf na ślub z krakowa Fotograf na ślub z krakowa Fotograf na ślub z krakowa Fotograf na ślub z krakowa Fotograf na ślub z krakowa zdjęcia u fotografa zdjęcia u fotografa zdjęcia u fotografa zdjęcia u fotografa zdjęcia u fotografa gdzie na sesję w krakowie gdzie na sesję w krakowie gdzie na sesję w krakowie Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku BednarskiegoSesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego Sesja narzeczeńska w Parku Bednarskiego sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie sesja rodzinna w Krakowie

 

Cudni są, prawda? Nie mogę doczekać się już ślubu ;-)

A żeby czas nam się nie dłużył, zobaczcie, jak wyglądało eselew w Kasztelu Kajasówka – czyli wspaniała uroczystość zaślubin Magdy i Tomka, a potem wesele w Kasztelu pod Krakowem.

Nie zapomnijcie także o innych sesjach narzeczeńskich, które możecie oglądać na blogu, chociażby sesję Eweliny i Krzysztofa.

Jeśli nie wiecie, jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej zajrzyjcie tutaj.

Nie bójcie się zadawać pytań – na każde z chęcią odpowiemy. Nie ma nic gorszego niż niedopowiedzenia, a to jest Wasz czas i to Wy jesteście najważniejsi!