fbpx

Sesja narzeczeńska na Zakrzówku

Do ślubu Magdy i Tomasza pozostało jeszcze półtora miesiąca. Wcześniej zdecydowali się na sesję narzeczeńską. Po kilku próbach udało nam się zgrać terminy. Bo co do miejsca to wymagania były proste i bliskie mojemu podejściu – im bliżej natury, tym lepiej. Miała być sesja narzeczeńska w lawendzie. Ale lawenda nie dała rady i nie była tak okazała, jak liczyliśmy, że będzie. Więc szybka zmiana decyzji i sesja narzeczeńska na Zakrzówku okazała się strzałem w 10!

Jest to miejsce dosyć popularne, jeżeli chodzi o sesje. Przyjeżdżając tam też pary spoza Krakowa. Nie oszukujmy się – kamieniołom w Zakrzówku jest pod tym względem niezwykle atrakcyjnym miejscem. Dlatego tak chętnie i często oglądacie zdjęcia z sesji na Zakrzówku. My postanowiliśmy troszkę zmienić to. Sesja narzeczeńska na Zakrzówku tak naprawdę miała się odbyć na Skałkach Twardowskiego. Od początku do końca. Ale nasza orientacja w terenie okazała się tak niezwykła, że trafiliśmy nad sam zbiornik :-) Ale nie ma tego złego… Zawsze powtarzam, że czasami warto się troszkę zgubić i pobłądzić, żeby znaleźć super miejsca i zupełnie nowe kadry.

Magda i Tomasz okazali się niezwykle cierpliwymi i lubiącymi chodzić ludźmi ;-) Nie narzekali na kółka, które kręciliśmy dookoła kamieniołomu. Dzielnie znosili wspinaczkę, zejścia, różne dziwne postoje w środku wysokiej trawy. Uśmiech nie schodził im z twarzy! Kiedy na końcu sesji, już na parkingu, zapytali, czy zrobimy zdjęcie z Aśką, zaczęłam rozglądać się za dziewczyną. Okazało się, że to auto. Chyba darzą je niezwykłym sentymentem sądząc po sposobie, w jakim o nim mówią ;-)

Dość! Chcecie zobaczyć, jak wyglądała ich sesja narzeczeńska na Zakrzówku i Skałkach Twardowskiego? To patrzcie :-)

 

 

Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku Sesja narzeczeńska na Zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja na zakrzówku sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa Fotograf z krakowa sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem sesja z wiankiem gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska gdzie sesja narzeczeńska sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach

 

Zobaczcie też inne sesje – sesję w lesie Sylwii i Łukasza , a także sesję narzeczeńską w deszczu.

Przeczytajcie, jak wygląda umowa z fotografem i ja zarezerwować termin

 

Privacy Preference Center