fbpx

Plener na Podkarpaciu, czyli sesja ślubna Magdy i Jacka

Pamiętacie jeszcze Magdę i Jacka ? ;-) Jeśli nie, to musicie sobie koniecznie przypomnieć ich sesję narzeczeńską w deszczu i wesele w Hotelu Sokół ! I wtedy zobaczycie, że u nich sielanka jak trwała, tak trwa dalej. Nadal zakochani w sobie. Nadal uśmiechnięci. Od wesela minęła dłuższa chwila, ale na szczęście nie było większych problemów, żebyśmy spotkali się na sesji poślubnej. Magda od razu wiedziała, czego chce. Nie wyobrażała sobie, że plener ślubny miałby odbyć się gdzieś indziej niż na Podkarpaciu. W ich rodzinnych stronach, z których obydwoje są tak dumni. I to widać w każdym słowie i geście. To było już widać w dniu ślubu, kiedy pokazywała mi swój dom i to, co wokół niego się znajduje. Niezwykle rzadko już spotyka się takich ludzi. I tym mnie urzekła i kupiła w 100%. Więc nie było mowy o jakichkolwiek protestach czy wahaniu – plener na Podkarpaciu. I tak się stało.

Miejsca Magda wybierała razem z Tatą, który doskonale zna okolice. Stanęło na lesie w Tarnawce, kamieniołomie, a raczej pozostałościach po nic, polu słoneczników, wiatraków, skansenie w Markowej i zamku w Łańcucie. Poniżej obszerny fragment tego, co się działo. O resztę zdjęć musicie już pytać Magdę.

Zdecydowanie plener na Podkarpaciu mogę zaliczyć do tych bardzo udanych. Do takich, które będzie się niezwykle miło i ciepło wspominać <3

Usiądźcie wygodnie, włączcie głośniki i przenieście się na chwilę w piękny świat Magdy i Jacka.

sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie plener na podkarpaciu plener na podkarpaciu plener na Podkarpaciu plener na Podkarpaciu plener na Podkarpaciu plener w lesie plener w lesie plener w lesie plener w lesie plener w lesie plener w lesie plener w lesie sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące Fotograf na ślub Łańcut Fotograf na ślub Łańcut Fotograf na ślub Łańcut plener ślubny w tataraku plener ślubny w tataraku plener ślubny w tataraku plener ślubny w tataraku plener ślubny w tataraku sesja zdjęciowa w kamieniołomiesesja zdjęciowa w kamieniołomie sesja zdjęciowa w kamieniołomie sesja zdjęciowa w kamieniołomie sesja zdjęciowa w kamieniołomie sesja zdjęciowa w kamieniołomie sesja zdjęciowa w kamieniołomie plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki plener ślubny słoneczniki sesja ślubna naturalna sesja ślubna naturalna sesja ślubna naturalna sesja ślubna naturalna sesja z wiatrakami sesja z wiatrakami sesja z wiatrakami sesja z wiatrakami sesja z wiatrakami sesja z wiatrakami sesja na polu sesja na polu sesja na polusesja ślubna w skansenie sesja ślubna w skansenie sesja ślubna w skansenie sesja ślubna w skansenie sesja ślubna w skansenie sesja ślubna w skansenie skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej skansen w Markowej plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków plener na farmie wiatraków

 

To już cały plener na Podkarpaciu. Jeżeli jednak Wam mało, to obejrzyjcie sesję narzeczeńską na luzie Eweliny i Krzyśka oraz plener w Dolinie Rawki .

 

Privacy Preference Center