Ewelina i Krzysztof – wesele pod Ostrołęką

Słuchajcie, co to było za wesele pod Ostrołęką! Obawiam się, że w okolicy jeszcze o nim mówią i pewnie będą mówić przez długie tygodnie.

Z Eweliną i Krzyśkiem spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej rok temu. Pamiętacie sesja narzeczeńska na luzie ? Wtedy specjalnie przyjechali do Krakowa, gdyż Ewelina wymarzyła sobie sesję na naszym krakowskich Zakrzówku. Niby jeszcze przed sezonem, niby pustki dookoła, ale już wtedy działo się.

Tym razem to my pojechaliśmy do nich. Drogą na Ostrołękę. W cudowny rejon Polski, gdzie miesza się tradycja kurpiowska z nowoczesnością. Gdzie dają najlepsze na świecie placki ziemniaczane. I gdzie ludzie na weselu bawią się, a nie podpierają ściany.

Ewelina w dzień ślubu nawet pracowała. Trzeba było dopracować makijaż druhenek i najbliższych z Rodziny. Krzysiek… cóż, zaskoczył nas przyjeżdżając wcześniej. Zafundował odrobinę adrenaliny i sprowokował do przyspieszenia. Potem już było tylko lepiej. Cudowna ceremonia pełna wzruszeń. Płakali wszyscy. Goście. Świadkowie. Panna Młoda. Mnie też gdzieś tam łza się w oku zakręciła.

Potem przyszedł czas na wesele pod Ostrołęką. Co tam się działo… Nie pokażę Wam wszystkiego – o to będziecie musieli poprosić w niedalekim czasie Parę Młodą.

Tymczasem usiądźcie wygodnie i zapraszam Was do obejrzenia ślubu Eweliny i Krzysztofa – wesele pod Ostrołęką.

 

sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką sala weselna pod Ostrołęką Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża Euforia Ponikiew Duża wesele pod Ostrołęką wesele pod Ostrołęką wesele pod Ostrołęką wesele pod Ostrołęką wesele pod Ostrołęką wesele pod Ostrołęką

 

Wesele pod Ostrołęką przeszło już do historii.Mam nadzieję, że reportaż Wam się podobał.

Chwilę będziemy musieli poczekać na plener, więc zachęcam Was do obejrzenia sesji ślubnej w dolinkach podkrakowskich oraz sesji narzeczeńskiej w Tyńcu