fbpx

Sesja ślubna w Pałacu Goetzów – Dominika i Bruno

Nie wiem, czy Wy pamiętacie, ale ja nadal mam w pamięci cudowny polsko-portugalski ślub w Krakowie Dominiki i Bruna. Ach ta mieszanka międzykulturowa i wspaniała zabawa i atmosfera! Aż miło wrócić do tamtych chwil. I również chwila już minęła od tamtych wydarzeń, ale udało się! Dominika i Bruno zdecydowali się, aby Pałac Goetz w Brzesku stał się miejscem ich sesji poślubnej.

Cudowne wnętrza trochę przypominające niesamowity klimat lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Piękne żyrandole. Schody ciągnące się do nieba. Wcale im się nie dziwię, że postanowili spełnić swoje marzenia o sesji w tym miejscu. Sama sesja ślubna w Pałacu Goetzów nie jest czymś zupełnie nowym i wiele par właśnie tam wybiera się na zdjęcia, niemniej jednak za każdym razem piękno tego miejsca rozkłada na łopatki i zapiera dech w piersi.

Dobrze, zapraszam Was wobec tego do obejrzenia tej sesji :) Może i Wy zamarzycie o tym miejscu ?

Pałac Goetzów Brzesko

Pałac Goetzów Brzesko

ślub w Pałacu Goetzów

ślub w Pałacu Goetzów

ślub w Pałacu Goetzów

sesja ślubna w Pałacu Goetzów

sesja ślubna w Pałacu Goetzów

sesja ślubna w Pałac Goetz

sesja ślubna w Pałac Goetz

sesja ślubna w Krakowie

ślub w kaplicy pałacowej

sesja we wnętrzach pałacowych

pałac Goetzów

pałac Goetzów

pałac Goetzów

Prawda, że cudowne miejsce? Ma swój niebywały klimat, który ciężko znaleźć w innych miejscach. Pałac Goetz jest niewątpliwie jednym z tych, które zapadają na długo w pamięć i chce się tam zwyczajnie wrócić.

Jeśli więc chcielibyście i Wy mieć sesję w Brzesku lub może planujecie tam wesele, napiszcie do mnie. Z miłą chęcią będę Wam towarzyszyć fotograficznie w tym pięknym dniu :)

Privacy Preference Center