fbpx

Deszczowa sesja na Zamku Tenczyn – Magda i Tomek

Są sesje, na które czeka się z wielkim zniecierpliwieniem i ogromną ciekawością. Są ludzie, z którymi się rewelacyjnie “pracuje” i do których myślami wraca się bardzo często. Są plenery, gdzie zdjęcia same się robią, a potem jest problem, które wybrać. Bo chciałoby się wziąć wszystkie. Przez tą ilość emocji i pozytywną energię. Przez to, co nam dajecie od siebie. Tacy właśnie są Magda i Tomek. Długo kazali na siebie czekać, ale wiecie co? Było warto! Nie martwiłam się przed tą sesją o nic. Nie było myśli – jakoś to będzie. Nie. Wiedziałam, że będzie rewelacyjnie. I nie pomyliłam się. W drodze na sesję obawiałam się, że w ostatniej chwili zrezygnują – niejedną już parę wystraszyło zimno, deszcz i wiatr. Ale nie ich. Dotarli na miejsce i umówiona sesja na Zamku Tenczyn mogła się odbyć.

Uwierzcie mi – wiatr jest naszym sprzymierzeńcem. A deszcz nie jest taki straszny, jakby się mogło wydawać. Nikt nie lubi być przemoczonym, ale kilka kropel jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;-) A i na zimno są sposoby – Magda! Ten czerwony płaszcz rewelacyjnie współgrał ze wszystkim! Lepiej tego nie mogliście zaplanować.

Muszę naprawdę ich pochwalić, bo nie narzekali na nic. Dzielnie znosili pogodę i nasze czasami dziwaczne pomysły. To uciętych głów i niespodziewanych kadrów zdążyli się przyzwyczaić – jak sami mówią ;-) Więc tym bardziej jestem im wdzięczna, że dali nam tyle od siebie.

Ok, wiem, czekacie na zdjęcia. Enjoy!

zamek rudno zamek rudno zamek rudno zamek rudno zamek rudno wietrzny plener wietrzny plener wietrzny plener zamek tenczyn zamek tenczyn zamek tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku tenczyn plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno plener na zamku rudno zamek w rudnie zamek w rudnie zamek w rudnie zamek w rudnie plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień plener w deszczowy dzień

I jak? Powiem Wam szczerze, że ja się nie mogę na nich napatrzeć <3

Jeśli chcielibyście sobie przypomnieć, jak wyglądała ich sesja narzeczeńska na Zakrzówku lub wrócić do dnia ślubu – zapraszamy :)

Kochani – raz jeszcze życzymy Wam wszystkiego co najlepsze

Privacy Preference Center