Sesja narzeczeńska na Bagrach – Anna i Daniel

Ania i Daniel przyjechali specjalnie do mnie pewnego pięknego wiosennego dnia, abyśmy mogli zrobić kilka zdjęć. Bo to w końcu była ich sesja narzeczeńska na Bagrach – niewielki zbiornik wodny, zalew, praktycznie w samym sercu Krakowa. Bagry o tej porze roku i dnia są jeszcze nie aż tak oblegane jak latem. Więc z terminem wstrzeliliśmy się idealnie!

Po ostrych mrozach i nieprzyjemnych temperaturach, wreszcie zrobiło się tak, jak lubię najbardziej, czyli +20 na termometrze, lekki wietrzyk. Cudnie! Czego chcieć więcej? Może jedynie fajnych narzeczonych, z którymi miło się pracuje. I to właśnie dostałam. Ania i Daniel – jak to wszyscy – zapierali się na początku, że oni nie umieją pozować, że ciężko ich ustawić etc. I bardzo dobrze! Nikt nie wymaga od przyszłych małżonków, aby byli profesjonalnymi modelami :) Bardzo mi to było na rękę. W końcu to była sesja narzeczeńska na Bagrach, a nie edytorial dla Vougue.

Zaczęliśmy na kładce na pieszych na Bieżanowie, która rozciąga się nad torami kolejowymi. Z prostej przyczyny – Ania i Daniel są osobami, które na codzień mają styczność z pociągami. Więc nie mogło być inaczej. Ale żeby było też troszkę zróżnicowania, poszliśmy dalej – nad Bagry.

Chcecie zobaczyć, jak wyglądała sesja narzeczeńska na Bagrach? Usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie ;-)

Bagry Kraków Tory Bieżanów Bagry Kraków Most kolejowy Kraków Sesja z pociągiem Sesja z pociągiem Sesja z pociągiem Sesja na moście w Krakowie Sesja na moście w Krakowie Sesja na moście w Krakowie Sesja na moście kolejowym w Krakowie Sesja na moście kolejowym w Krakowie Sesja narzeczeńska na moście kolejowym w Krakowie Sesja narzeczeńska na moście kolejowym w Krakowie Sesja narzeczeńska na moście kolejowym w Krakowie Sesja narzeczeńska na moście kolejowym w Krakowie Sesja narzeczeńska na moście kolejowym w Krakowie Bagry Bagry Zalew Bagry w Krakowie Zalew Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska nad zalewem Bagry w Krakowie Sesja narzeczeńska w Krakowie Sesja narzeczeńska w Krakowie Sesja narzeczeńska w Krakowie Sesja narzeczeńska w Krakowie Wiosenna sesja narzeczeńska nad wodą Wiosenna sesja narzeczeńska nad wodą Wiosenna sesja narzeczeńska nad wodą Sesja zdjęciowa na pomoście Sesja zdjęciowa na pomoście Sesja narzeczeńska na Bagrach Sesja zdjęciowa na pomoście Sesja narzeczeńska w naturze Sesja narzeczeńska w naturze Sesja narzeczeńska w naturze Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska na luzie Sesja narzeczeńska nad jeziorem Sesja narzeczeńska nad jeziorem Sesja narzeczeńska nad jeziorem fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków

Mam nadzieję, że się podobała sesja narzeczeńska na Bagrach. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, musicie poprosić Anię i Daniela o dostęp do prywatnej galerii ;-)

Nie pozostało nam nic innego, jak czekać na ich ślub, który już za niecały miesiąc. A tymczasem zapraszam Was do obejrzenia jeszcze zimowego pleneru pod Krakowem – ten Ani i Daniela będzie już zdecydowanie w innych okolicznościach przyrody, niemniej jednak zimowe plenery także mają swój urok i nie bójcie się ich!

Obejrzyjcie też deszczową sesję na Zamku Tenczyn – deszcze też nie musi być naszym wrogiem.

Jeśli macie jakieś pytania, odwiedźcie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami – być może część Waszych wątpliwości zostanie rozwiana.

Jeśli chcecie, żebyśmy to my byli fotografami na Waszym ślubie i żeby to dla Was mogła się odbyć sesja narzeczeńska na Bagrach czy gdziekolwiek indziej, skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy