fbpx

Polsko-portugalski ślub w Krakowie

Czasami tak jest, że nie są potrzebne słowa – wystarczą fotografie. Pozwólcie więc, że dzisiaj rozpocznę trochę inaczej i na początek zaserwuję Wam kilka zdjęć i pokażę, jak wyglądał polsko-portugalski ślub w Krakowie.

Było mnóstwo emocji. Były łzy szczęścia. Były uśmiechy. I połączenie tradycji polskiej z tradycją portugalską. Slow wedding przed salą weselną jako ukłon w stronę rodziny Bruna, a potem dla wszystkich wesele do białego rana. Pokazali, że polsko-portugalski ślub może wyciągnąć wszystko to, co jest najlepszego w kulturze obydwu narodów. Idealny balans między niespiesznym początkiem w ogrodzie przy dworku, a potem szaleństwo na parkiecie.

Zastanawiacie się zapewne, jak to było z przysięgą… Otóż wszystko było cudownie! Bruno wspierał się pomocami naukowymi w postaci kartki. Natomiast goście obcojęzyczni otrzymali specjalnie na tą okazję wydrukowany i przetłumaczony przebieg mszy – aby mogli w pełni uczestniczyć razem z młodymi w tym specjalnym dla nich dniu.

Nie bójcie się odważnych rozwiązań oraz czegoś, co jest nietypowe dla naszej kultury i tradycji. Pomimo tego, że uchodzimy za naród konserwatywny, bardzo lubimy nowości oraz wszystko, co jest ponadprzeciętne. Nie chodzi tutaj bynajmniej o kolejną atrakcję na weselu. Wystarczy stworzyć przed salą weselną miejsce, w której goście będą mogli złapać trochę tchu przed kolejnym szalonym blokiem tanecznym. Czasami wystarczy kilka lampek i świeczek, żeby stworzyć nastrój. Miejcie czas na rozmowy, na wypicie lampki wina. Polsko-portugalski ślub pokazał, że wszystko można połączyć!

Jeśli macie pewien niedosyt, zapraszam Was do obejrzenia innych reportaży ślubnych na naszej stronie. Zobaczcie, jak wyglądało wesele w Hotelu Górski Raj w Koninkach https://martynaciepiela.pl/wesele-w-hotelu-gorski-raj-w-koninkach/ lub nie do końca góralskie wesele w Zakopanem https://martynaciepiela.pl/wesele-w-zakopanem/ ;-) A może marzy Wam się sesja poza granicami kraju? Nic prostszego, napiszcie! A tymczasem spójrzcie, jak wyglądała letnia sesja w Budapeszcie https://martynaciepiela.pl/sesja-narzeczenska-w-budapeszcie/

Privacy Preference Center