Sesja narzeczeńska w centrum Krakowa – Sylwia i Piotr

Nie tylko łąki i pola, nie tylko lasy. Czasami zdarzy się Para, która wymarzy sobie sesję bardziej miejską. I to nie jest nic złego! Lubię urozmaicenia. Tak tez było z Sylwią i Piotrem. Ich sesja narzeczeńska w centrum Krakowa zaczęła się nad Wisłą, ale nie tam, gdzie są wszyscy, czyli pod Wawelem. Chcieliśmy mimo wszystko uciec od ludzi i złapać trochę zielonego. Znaleźliśmy mural. Znaleźliśmy most, a pod mostem jest fajnie – wszyscy o tym wiemy ;-) A potem przenieśliśmy się na urokliwy Kazimierz, żeby jednak liznąć starych krakowskich murów.

Na ich ślub musimy jeszcze chwilę poczekać, bo do końca sierpnia, ale przygotowania całym czas są w toku. Sporo rzeczy do dopilnowania. Niemniej jednak znaleźli trochę czasu i sesja narzeczeńska w centrum Krakowa zdecydowanie się udała. Zaczęliśmy w niedzielę rano, kiedy krakowskie ulice nie są jeszcze tak zapełnione, a upał nie doskwiera. Dzięki temu mieliśmy troszkę więcej luzu, a przyszli Państwo Młodzi nie byli aż tak zestresowani spojrzeniami innych ludzi.

Jak wyszło? Sami zobaczcie!

Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja zdjęciowa nad Wisłą w Krakowie sesja zdjęciowa nad Wisłą w Krakowie sesja zdjęciowa nad Wisłą w Krakowie sesja zdjęciowa nad Wisłą w Krakowie sesja zdjęciowa nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja narzeczeńska na moście sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja w krakowie sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa sesja narzeczeńska w centrum Krakowa

 

Obejrzyjcie sesję narzeczeńską w Łodzi

Zobaczcie, jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej

Wejdźcie na blog i obejrzyjcie najnowsze wpisy i relacje ze ślubów