fbpx

Sylwia i Piotr, czyli wesele w Trzyciążu

Ślub Sylwii i Piotra już za nami. Co to był za dzień! Jeszcze sierpniowy, ciepły… Miłe wspomnienie lata, kiedy jesienna aura nam nie sprzyja, chociaż akurat dzisiaj nie mamy na co narzekać. No, przynajmniej w Krakowie. Dlatego też pomyśleliśmy, że to dobry moment, aby zaprezentować Wam kilka ujęć. Pokazać, jak wyglądało wesele w Trzyciążu i nie trzymać już naszych Młodych w niepewności.

Mimo nerwów Sylwi wszystko udało się perfekcyjnie. Panna Młoda oczywiście zadbała o każdy szczegół. Kwiaty. Ozdoby. Wszystko prezentowało się znakomicie. A wesele w Trzyciążu… o to należałoby spytać gości, ale patrząc po sali – bawili się świetnie.

Oglądamy?

 

 

Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Ślub w Trzyciążu Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu wesele w Trzyciążu

 

Zachęcamy do obejrzenia innych naszych reportaży – ślub w Kraśniku, czyli cudne wesele Agi i Wiktora oraz wesele w Kasztelu Kajasówka – Magda i Tomek .

Zaglądnijcie na naszego bloga – tutaj pojawiają się nowości, reportaże, sesje poślubne, narzeczeńskie.

Nie omijajcie strony O nas . Z niej dowiecie się, kim jesteśmy, jak pracujemy. Martyna Ciepiela się trochę rozrosła i potrzebowała wsparcia ;-)

I pamiętajcie – nie bójcie się o nic pytać! Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc, doradzić, wesprzeć.

Privacy Preference Center