Ślub w Radomiu – Kasia i Łukasz

A nawet nie tyle ślub w Radomiu, co niedaleko – w Białobrzegach. Ale jak mówię, że Radom, to wszyscy wiedzą, gdzie to jest.

Kasia i Łukasz. Ona piękna. On przystojny. Obydwoje uśmiechnięci. Czy zestresowani? Może odrobinę przed samym ślubem, ale nie dali po sobie poznać, jeśli czegoś się obawiali. A wszystko wyszło cudnie <3

Suknia Kasi. Ozdoba we włosach. Bukiet. Czarny garnitur Łukasza. Muszę przyznać, że coraz rzadziej już się widuje taką klasykę. Razem dopełniali się i stworzyli całość. Nie przestawali się uśmiechać. Łapać za ręce. Patrzeć w swoim kierunku. Przysięga w kościele była wzruszająca – zapatrzeni w siebie i tylko w siebie. Z uśmiechem na twarzach. I potem to niedowierzanie Łukasz i spoglądanie co chwila na obrączkę. Naprawdę miło było na nich popatrzeć.

Wesele w restauracji Zodiak. Widać zdolną rękę florystki. Pięknie przystrojone stoły. Świetnie zrobiona ściana za Parą Młodą. Naprawdę wszystko układało się jak puzzle – połączone utworzyło spójny obrazek, na który można było się patrzeć bez końca.

I pierwszy taniec. Kasia mówiła, że na spontanie. Że nie trenowali. Żałuję, że nie mogę wam pokazać filmu, ale mam nadzieję, że zdjęcia oddadzą klimat pierwszego tańca. Nie było tam wymuszonych kroków. Nie było nerwowego liczenia. Było za to mnóstwo spojrzeń w oczy. Była czułość. Był uśmiech. Była taka prosta radość, która powodowała, że wszyscy dookoła się uśmiechali. Lubię ten rodzaj otwartości i spontaniczności.

Z nieukrywaną radością siadałam do obróbki zdjęć. Nie martwcie się – jest ich więcej, ale potrzebuję więcej czasu. Więc już niedługo będzie reszta.

A tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć. Ślub w Radomiu – w rolach głównych Kasia i Łukasz.

Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu Ślub w Radomiu fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom fotograf ślubny Radom kościół w Radomiu kościół w Radomiu kościół w Radomiu kościół w Radomiu kościół w Radomiu kościół w Radomiu kościół w Radomiu boho boho boho boho boho suknie ślubne radom suknie ślubne radom suknie ślubne radom suknie ślubne radom kamerzysta radom kamerzysta radom kamerzysta radom kamerzysta radom kamerzysta radom kamerzysta radom fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom sala weselna zodiak radom wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu wesele w radomiu zodiak radom zodiak radom zodiak radom zodiak radom zodiak radom zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela zdjęcia z wesela fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą

Nie wiem, jak Wy, ale ja oglądając kolejny raz ten reportaż, uśmiecham się sama do siebie :) Mam nadzieję, że u Was zdjęcia ze ślubu w Radomiu Kasi i Łukasza wywołują tylko pozytywne emocje.

Jeśli macie ochotę, zobaczcie, jak wyglądało wesele w Hotelu Kossak Oli i Krzyśka , a także sesja ślubna – Strbske Pleso – ulubione jezioro fotografów ślubnych ;-)