fbpx

Wesele w sali Antares

Cóż to był za ślub. I wesele w sali Antares. Nie ukrywam, że czekałam na niego z niecierpliwością. Przez wzgląd na Magdę i Przemka. Bo siadło. Praktycznie od momentu, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy. Było to coś, co powoduje, że świetnie dogadujemy się na linii fotograf – Młoda Para i że to się nie może nie udać!

I poszło.

Wszystko było zaplanowane i z należytą starannością przygotowane. Magda zdradziła mi, że przeczytała mój poradnik (dzięki <3 ) i starali się wyciągnąć z niego jak najwięcej, żeby w tym ważnym dla nich dniu nie było niepotrzebnego zdenerwowania. I wszystko wyglądało pięknie. I Państwo Młodzi. I dekoracje. I Goście. Październikowa pogoda akurat tego dnia nas nie rozpieszczała, ale nie to było najważniejsze. Tylko spojrzenia. Emocje. Uczucia. Miłość.

Zobaczcie sami. mały urywek tego, co działo się tego dnia. Kto był, ten wie. Kto nie był, niech poczuje atmosferę tego sobotniego popołudnia.

Magda i Przemek <3

 

Bukiet: Pracownia Florystyczna Moniki Szot

Dekoracja na sali: Lilacorio

Dj: Mistrzowskie Wesele

Sala weselna: Antares

 

Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków Przygotowania Panny Młodej kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie fotograf ślubny kraków małopolska fotograf ślubny kraków małopolska fotograf ślubny kraków małopolska fotograf ślubny kraków małopolska fotograf ślubny kraków małopolska fotograf ślubny kraków małopolska suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków suknia ślubna kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków sala weselna antares kraków wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie wesele na sali antares w krakowie mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele mistrzowskie wesele wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce wesele w małopolsce sztuczne ognie na weselu

Wspaniali, prawda? Już niedługo więcej zdjęć w ich prywatnej galerii, więc jeśli macie ochotę je obejrzeć, zapytajcie o dostęp Magdy i Przemka. Niedługo też sesja plenerowa, która cały czas przed nami – pogoda znowu robi się cudowna, więc sądzę, że nam się uda dosyć szybko zrobić fantastyczny plener.

Tymczasem możecie wrócić pamięcią do sesji narzeczeńskiej na krakowskim kazimierzu oraz obejrzeć chociażby sesję ślubną na Słowacji.

 

Privacy Preference Center