Magda i Tomek, czyli wspaniałe wesele w Kasztelu Kajasówka

Co to był za ślub! Ale po kolei ;-)

Magda i Tomek. Zachwycałam się już nimi przy okazji sesji narzeczeńskiej na Zakrzówku . Moje zachwyty nie ustały ani na chwilę. I bardzo czekałam na ten ślub. Powiem Wam jedno – warto było. Cudowna Panna Młoda dbająca o każdy szczegół i przystojny Pan Młody. W Oplu oczywiście ! Inaczej być po prostu nie mogło. Ślub odbył się w rodzinnej miejscowości Magda – w Rząsce. Kościół był pięknie przystrojony, podobnie jak i dom Magdy. Po uroczystości natomiast… Wesele w Kasztelu Kajasówka. Piękna sala. Pięknie udekorowane stoły. Płonąca świnia. I tort z żywymi kwiatami. Mam opowiadać dalej? Wszystko przy dźwiękach muzyki zespołu Ladies and Gentelmen – cóż za charyzma i głosisko siedzi w tej wokalistce! Dali czadu – to pewne! Goście nie pozostawali dłużni i bawili się znakomicie. I piękny tort z żywymi kwiatami – robił wrażenie. Magda cały czas uśmiechnięta. Tomek zapatrzony w swoją żonę.

Chcecie zobaczyć, jak wyglądało wesele w Kasztelu Kajasówka? Zobaczcie!

ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie Fotograf ślubny w Krakowie Fotograf ślubny w Krakowie Fotograf ślubny w Krakowie Fotograf ślubny w Krakowie dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub dwóch fotografów na ślub ślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowieślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowie ślub rustykalny w Krakowie ślub w Skawinie ślub w Skawinie ślub w Skawinie ślub w Skawinie ślub w Skawinie ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub w Rząsce ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie ślub kościelny w Krakowie Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu KajasówkaWesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Wesele w Kasztelu Kajasówka Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele Kasztel Kajasówka wesele barman na weselu barman na weselu Fotograf na wedele w krakowie Fotograf na wedele w krakowie Fotograf na wesele w krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie Fotograf na wesele w Krakowie welon na ślubie welon na ślubie welon na ślubie welon na ślubie welon na ślubie welon na ślubie zachód słońca

 

Na ich sesję plenerową będziecie musieli chwilę poczekać, ale już teraz zobaczcie plener na Podkarpaciu Magdy i Jacka,

Plener w Dolinie Rawki oraz sesja narzeczeńska na luzie 

Nie bójcie się zadawać pytań. Opowiedzcie nam o Waszym ślubie, oczekiwaniach, a na pewno przygotujemy ofertę, która będzie dopasowana do Was i Waszych potrzeb. Chętnie się z Wami spotkamy :)