Ślub i wesele w Dobczycach –  Wiola i Mateusz

Trochę czasu minęło od momentu, kiedy Wiola i Mateusz wzięli ślub. Wesele w Dobczycach, rodzinnych stronach Państwa Młodych. I to nic, że był to już październik, a w zasadzie jego końcówka. Pogoda nie spłatała nam figla i całkiem nieźle współgrała ze wszystkim. Także nie mieliśmy powodów, żeby tutaj narzekać!

Cały ślub i wesele w Dobczycach były poprzedzone gorączkowymi przygotowaniami. Było to o tyle trudniejsze, że Pan Młody na codzień nie przebywa w Polsce, tylko poza jej granicami, więc zgranie wszystkiego było niezłym wyczynem. Ale wiecie co? Dali sobie świetnie radę! Mało tego – znaleźli czas, żeby spotkać się ze mną osobiście i ustalić szczegóły. Znaleźli czas na sesję narzeczeńską w Parku Bednarskiego , którą już Wam wcześniej pokazywałam. Wszystko wyszło rewelacyjnie i widać było, że dużo wysiłku włożyli w to, żeby wyszło… pięknie :) Dopracowany każdy szczegół ubioru Wioli, pięknie przystrojony kościół… Ach! Co to był za ślub!

Przyszedł czas na to, aby pokazać Wam, jak oni i goście bawili się tego dnia. Jesteście gotowi? Usiądźcie wygodnie, włączcie głośniki i oglądajcie.

 

 

wesele w Dobczycach wesele w Dobczycach wesele w Dobczycach wesele w Dobczycach

I jak Wam się podobał ślub i wesele w Dobczycach? Według mnie było naprawdę super!

Jeśli chcecie obejrzeć inne reportaże, zerknijcie na wesele w Kasztelu Kajasówka ! Obejrzyjcie także koniecznie zimowy plener pod Krakowem Wioli i Mateusza

Jeśli macie jakieś pytania, skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego, ale wcześniej odwiedźcie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami