Deszczowy plener w ruinach pałacu

Jesień nas zdecydowanie przestała rozpieszczać i pokazała swoją prawdziwą naturę. I o ile daleko jej do pięknej złotej, to Agnieszce i Wiktorowi to zupełnie nie przeszkadzało. Słuchajcie, to był plener zdecydowanie level hard! Deszcz, wiatr, błoto, ruiny zamku i oni – cudowna para, dzięki której plener w ruinach pałacu w ogóle mógł się odbyć.

Tym razem to młodzi znaleźli miejsce na plener. Powiem szczerze – kompletnie nic nie wiedziałam o nim wcześniej. Ani o istnieniu, ani o historii. Ktoś mógłby powiedzieć, że to kolejny zrujnowany pałac w okolicach Opola. Jeden z wielu. Ale uwierzcie mi – można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia!

Miejsce zupełnie opuszczone. Zaniedbane. Ale mające swój urok. Do tego jeszcze ten deszcz i lekko ponura aura dołożyły swoje trzy grosze. Mimo tego wszystkiego Agnieszka i Wiktor tryskali świetnymi humorami. Nie było ważne nic-  ani nogi ubrudzone po same kolana, ani to, że sukience może się coś stać. Pada? No trudno – niech sobie pada! Jestem z nich bardzo dumna. I szczęśliwa – że zabrali mnie tam i pokazali to wyjątkowe miejsce.

Plener w ruinach pałacu – enjoy!

 

 

plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach zamku plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu plener w ruinach pałacu Pałac na dolnym śląsku Pałac na dolnym śląsku Pałac na dolnym śląsku Pałac na dolnym śląsku Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Pałac w Sławikowie Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków mroczny plener ślubny mroczny plener ślubny mroczny plener ślubny mroczny plener ślubny mroczny plener ślubny sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach sesja ślubna w ruinach wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej wianek na sesji ślubnej sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja poślubna na śląsku sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie sesja ślubna w ogrodzie

 

Jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak wyglądało ich wesele, zajrzyjcie tutaj

a także obejrzyjcie ich sesję na łące