Plener ślubny w Tyńcu – Ola i Krzysiek

Spokojna październikowa niedziela. Jeszcze na tyle ciepła i słoneczna, że bez problemu można było złapać cudowną pogodę i wybrać się na plener ślubny w Tyńcu z Olą i Krzyśkiem.

Nie był to ani wschód słońca, ani tym bardziej nie było jego zachodu. Jakaś wycieczka krążąca wokół murów Opactwa Benedyktynów. Rodzina z dziećmi, która wybrała się na niedzielny spacer. Pośród nich oni – Ola i Krzysiek. Troszkę czasu minęło od ich ślubu. Na plener musieliśmy chwilę poczekać w związku z nieprzewidywalnymi kolejami losu, ale udało się i wstrzeliliśmy się wręcz idealnie!

Zapraszam was do obejrzenia sesji ślubnej Oli i Krzyśka.

sesja w Tyńcu sesja w Tyńcu sesja w Tyńcu sesja w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków gdzie na sesję poślubną w krakowie gdzie na sesję poślubną w krakowie gdzie na sesję poślubną w krakowie gdzie na sesję poślubną w krakowie gdzie na sesję poślubną w krakowie gdzie na sesję poślubną w krakowie sesja ślubna nad wisłą sesja ślubna nad wisłą sesja ślubna nad wisłą sesja ślubna nad wisłą sesja ślubna nad wisłą sesja ślubna nad wisłą

Mam nadzieję, że czujecie pewien niedosyt. Jeśli tak, to poproście Olę i Krzyśka o dostęp do ich prywatnej galerii – znajdziecie tam więcej zdjęć zarówno z pleneru, jak i z wesela w Hotelu Kossak.

Zobaczcie też sesję ślubną nad Szczyrbskim Jeziorem oraz romantyczną sesję narzeczeńską w Krakowie

Przeczytajcie nasz Poradnik ślubny Pary Młodej – znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujące Was pytania :)