Ania i Dominik – sesja w Kielcach

Dużo ostatnio sesji narzeczeńskich robimy. W Krakowie. W Łodzi. Sesja w Kielcach… Oj dużo. Ale to dobrze! Bardzo się cieszę, kiedy nie uciekacie od nich. Mało tego – sami się dopominacie, żeby zrobić je jak najwcześniej. I bardzo dobrze. Często potem wykorzystujecie zdjęcia z sesji narzeczeńskich do albumów do podziękowań. Ale traktujecie sesje też jako dobrą zabawę, możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć na totalnym luzie (często razem macie ich bardzo mało ;-) ). Jest to przede wszystkim czas, w którym lepiej my poznajemy Was, a Wy nas. Często rozmawiamy wtedy o ślubie, jakie macie pomysły, co już macie gotowe. To dla nas cenne informacje, a dla Was “przeszkadzacze”, dziękim którym nie skupiacie się aż tak bardzo na tym, czy “dobrze” podnieśliście rękę do góry.

Swoją sesję narzeczeńską mają już za sobą Ania i Dominik. Bardzo weseli i radośni ludzie, z którymi aż miło spędzić trochę czasu. Z niecierpliwością czekamy na ich ślub – Ania ma tyle fantastycznych pomysłów, że już przebieramy nogami. Ale wracamy do sesji. Sesja w Kielcach. Nietypowo. Przeważnie sesje narzeczeńskie robimy w Krakowie lub okolicach. Ale – jak widzicie – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonać ją gdzieś indziej. trzeba tylko z nami rozmawiać :)

Pogodowo… cóż… ostatnio co się nie zabiorę za sesję, to wieje, pada, chmury. Ktoś by pomyślał – dramat jakiś. Ale nie, nie! Pogoda tutaj idealnie wpasowała się we wszystko i według mnie świetnie zagrała z miejscem i naszymi Narzeczonymi. Fajnie mieć prześwity słońca przez drzewa, jasne. Ale jeśli pada, dostosowujemy się do deszcze i nie walczymy z nim, tylko współpracujemy.

Ania z Dominikiem podeszli do sesji na totalnym luzie, co nam się bardzo spodobało. Nie stresowali się deszczem, nie ustawialiśmy się też w wymyślnych pozach. Miało być naturalnie i tak też było.

Kochani! Czekamy na Wasz ślub, a tymczasem zapraszamy do oglądania <3

 

Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce Karczówka sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w Kielcach v sesja narzeczeńska w Kielcach sesja na karczówce sesja na karczówce sesja na karczówce sesja na karczówce sesja na karczówce sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie Fotograf ślubny Kielcesesja narzeczeńska w lesie Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce sesja narzeczeńska w Kielcach sesja narzeczeńska w deszczu sesja narzeczeńska w deszczu sesja narzeczeńska w deszczu sesja narzeczeńska w deszczu sesja narzeczeńska w deszczu

Jeśli ciągle Wam mało, to zobaczcie sesję narzeczeńską na Kopcu Kraka a także plener na Podkarpaciu .