fbpx

Sesja przedślubna w Krakowie, czyli Magda i Przemek i krakowski Kazimierz

Wyobraźcie sobie letni, upalny dzień. Kraków. Tłumy turystów na ulicach. Na Rynku. Mimo gorąca i żaru lejącego z nieba – zgiełk. Tysiące słów w kilkunastu językach. Zatłoczone kawiarnie i restauracje. I w tym wszystkim oni – Magda i Przemek. Ich sesja przedślubna w Krakowie odbyła się na Kazimierzu. Czasami wśród tłumów, a czasami w ustronnych miejscach, które pozwalały na ukazanie trochę innych emocji.

Krakowski Kazimierz ma to do siebie, że chyba nie może się znudzić. Są tutaj miejsca, które o różnej porze dnia i roku wyglądają inaczej i na nowo je się odkrywa. Są “stare-nowe” zakątki, do których trafia się przypadkiem i zostaje na dłużej. To w końcu niesamowite podwórka, gdzie życie zatrzymało się dobre już kilka lat temu. To tętniące życiem ulice. To emocje…

I właśnie na emocje liczyłam, kiedy czekałam na Magdę i Przemka na jednej z tych ulic. Czym mnie urzekli? Uśmiechem. Radością życia. Optymizmem. I emocjami – niczym nieskrępowanymi. Spontanicznością. To są składniki, które pozwoliły, by sesja przedślubna w Krakowie wyszła świetnie. Emocjonalnie – bomba!

Po sesji Magda przyznała się, że zupełnie inaczej to sobie wyobrażali. Że obawiali się, że nie dadzą rady i nie odnajdą się przed obiektywem. Finalnie wyszło na to, że nasza sesja przedślubna w Krakowie to był miły spacer i pogaduchy. A przy okazji zrobiliśmy kilka zdjęć.

Jak nam się udało? Zobaczcie sami! Magda. Przemek. Sesja przedślubna w Krakowie.

 

Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków Kazimierz kraków fotograf ślubny z krakowa fotograf ślubny z krakowa fotograf ślubny z krakowa fotograf ślubny z krakowa fotograf ślubny z krakowa sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja narzeczeńska w krakowie sesja przedślubna w Krakowie sesja przedślubna w Krakowie sesja przedślubna w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja narzeczeńska nad Wisłą sesja przedślubna na Kazimierzu sesja przedślubna na Kazimierzu sesja przedślubna na Kazimierzu sesja przedślubna na Kazimierzu sesja przedślubna na Kazimierzu sesja przedślubna na Kazimierzu fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków

 

Szczerze mówiąc, to nadal się uśmiecham do siebie oglądając te zdjęcia po raz kolejny. Magda. Przemek. Obyście zawsze byli tak pozytywnymi ludźmi :)

Ich slub dopiero w październiku, więc jeszcze chwila. Tymczasem zapraszam do obejrzenie sesji ślubnej na Pustyni Błędowskiej oraz pleneru ślubnego w Arkadii i Nieborowie.

Jestem niezwykle ciekawa, gdzie na sesję poślubną zabiorą mnie Magda z Przemkiem. Jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić!

 

Miłego dnia :)

Privacy Preference Center