Szalone wesele w Kielcach, czyli Ania i Dominik

Wesele w Kielcach. Jeśli miałabym w dwóch słowach skomentować to, co się działo tego dnia, to brzmiałyby one: o matko! Na etapie ustalania wszystkiego, głównie z Anią, pytałam się o różne atrakcje, o to, jak ma wyglądać ich wesele etc. Jak przyszło co do czego, to oni sami byli zaskoczeni kreatywnością swoich Gości ;-) Ale po kolei…

Jak się zdążyłam dowiedzieć, najpopularniejszym zdaniem na ślubie Ani i Dominika nie było wcale “Wszystkie najlepszego”, tylko “Nigdy nie będę z Masierakiem”. Tak, tak, to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Ale i tak skończyli przed ołtarzem i w obecności najbliższych przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Ślub był poprzedzony oczywiście szaleńczymi przygotowaniami, a gwar jaki temu towarzyszył był zaskakująco przyjemny. Kojarzycie amerykańskie filmy, gdzie Pannie Młodej pomaga przygotować się całe zastęp przyjaciółek. Uroczo nazwane “hordą” wypełniły dom Ani śmiechem i humorem. Nie obyło się bez chwil wzruszeń, a zachwytom nie było końca!

Dominik zobaczył Anię dopiero przed ołtarzem. Powiem Wam jedno – cudny widok, kiedy Pan Młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą żonę właśnie w ten sposób. Wart przemyślenia dla przyszłych Panien Młodych, które to czytają. Ceremonia była wspaniała. Ksiądz z pasją. Przyjaciele grający i śpiewający. I uśmiechnięci Oni (momentami nawet śmiejący się…).

Z taką ekipą wesele nie mogło się nie udać. Było wszystko: zimne ognie, świecące balony, lekka zadyma (zakazu stadionowego chyba nikt nie dostał…) dziewczyny w kigurumi…ach, zobaczcie sami, jak wyglądał ślub i wesele w Kielcach!

makijaż ślubny Kielce makijaż ślubny Kielce makijaż ślubny Kielce makijaż ślubny Kielce ślub w Kielcach ślub w Kielcach ślub w Kielcach ślub w Kielcach ślub w Kielcach ślub w Kielcach ślub w Kielcach Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Fotograf ślubny Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce Karczówka Kielce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub na Karczówce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielceślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce ślub rustykalny Kielce wesele w Kielcach wesele w Kielcach wesele w Kielcach wesele w Kielcach wesele w Kielcach wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie Zacisze Niestachów Zacisze Niestachów taniec ze świeczkami taniec ze świeczkami taniec ze świeczkami taniec ze świeczkami wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie wesele w niestachowie zimne ognie na weselu zimne ognie na weselu zimne ognie na weselu zimne ognie na weselu zacisze niestachów zacisze niestachów zacisze niestachów zacisze niestachów niespodzianka dla pary młodej niespodzianka dla pary młodej niespodzianka dla pary młodej wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie wesele w zaciszu w niestachowie

Nieźle było, nie?

Jeśli macie niedosyt, to zapraszam do obejrzenia sesji narzeczenskiej Ani i Dominika.

Zobaczcie też koniecznie sesję na zamku Tenczyn