Czarno-biała sesja na Bagrach, czyli Ania i Daniel bez koloru

Była już sesja kolorowa, więc przyszedł czas na to, by pokazać, że czarno-biała sesja na Bagrach też ma swój urok. Skąd ten pomysł? Na początku roku miałam przyjemność brać udział w warsztatach fotograficznych, gdzie jedni z prowadzących mówili, że co roku wyznaczają sobie jakieś zadanie, wyzwanie. Challenge jak ktoś woli. W tym roku do każdego reportażu dodają też wersję czarno-białą ze 100 najlepszych ich zdaniem zdjęć. Pomyślałam sobie, że to świetny pomysł! Zawsze chciałam zrobić plener lub reportaż od początku do końca czarno-biały, więc dlaczego zwyczajnie tego nie zrobić? Zarówno Pary otrzymują coś więcej od nas, a i dla nas to fajna okazja, żeby trochę się podszkolić, może odkryć coś nowego dla siebie. Dlatego i ja postanowiłam spróbować trochę kopiując ich pomysł. Poszłam o krok dalej i oddaję też czarno-białą wersję plenerów – tych narzeczeńskich, jak i tych poślubnych.

Tutaj czarno-biała sesja na Bagrach Ani i Daniela. Ich kolorowy odpowiednik możecie obejrzeć tutaj

 

Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach Czarno-biała sesja na Bagrach

 To nie jest tak, że otrzymujecie tylko czarno-białe zdjęcia. Jest to tylko dodatek do właściwego reportażu, który jest pomieszaniem zdjęć kolorowych i czarno-białych. Potraktujcie to jako wartość dodaną do Waszego pakietu ;-)