fbpx

Jesienna sesja ślubna Kasi i Łukasza

Jesień, a w szczególności listopad, kojarzy nam się z niezbyt przychylną aurą. Z zimnem i deszczem. A jesienna sesja ślubna nie jest czymś wymarzonym dla Par Młodych. Przynajmniej w powszechnym przekonaniu. W tym roku jednak jesteśmy rozpieszczani przez pogodę jak już dawno nie. Wachlarz jest szeroki i mamy w czym wybierać – poranne mgły, słoneczne południa. I na takie południe właśnie trafiliśmy z Kasią i Łukaszem. Niemarznięcie Kasi nie jest udawane! Naprawdę było tak ciepło, że obyło się bez okrycia ramion. I nie skończyło się gorączką i leżeniem w łóżku.

Jesienna sesja ślubna w listopadzie przy temperaturze sięgającej niemal 18 stopni to w tym roku nie jest niewiadomo jaki wyczyn. Ale pokazanie uczuć i emocji… Kasia, Łukasz – dziękuję Wam za to, co mi daliście w tym dniu <3 Bardzo miło mi się z Wami spędziło czas. I nawet ten wyjący w niebogłosy alarm nie przeszkadzał. Wszystko było tak, jak być powinno.

A teraz usiądźcie. Może być z lampką wina. Może być z kubkiem kawy. I zobaczcie, co działo się na jesiennej sesji ślubnej Kasi i Łukasza.

drzewa klasztor w tyńcu klasztor w tyńcu klasztor w tyńcu klasztor w tyńcu fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w okolicach Krakowa sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna w Tyńcu sesja ślubna jesienią sesja ślubna jesienią sesja ślubna jesienią jesienna sesja ślubna jesienna sesja ślubna jesienna sesja ślubna szukam fotografa na ślub szukam fotografa na ślub szukam fotografa na ślub szukam fotografa na ślub sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące sesja ślubna na łące skałki piekarskie skałki piekarskie skałki piekarskie skałki piekarskie skałki piekarskie skałki piekarskie skałki pod Krakowem skałki pod Krakowem skałki pod Krakowem

Cudowni, prawda? Świadomi siebie. Świadomi swoich uczuć. Pokazujący emocje. I chociaż ich krakowska sesja narzeczeńska była zupełnie w innym stylu i zupełnie innym klimacie, tak tutaj nie możecie im zarzucić braku emocji i bliskości <3

Za chwilę bierzemy się do wybierania zdjęć albumowych, a tymczasem zobaczcie, jak wyglądała lekko mroczna sesja ślubna na zamku – tutaj w rolach głównych Kasia i Artur.

Jeśli macie jakieś pytania, zachęcam Was do przeczytania działu najczęściej zadawane pytania , a także naszego poradnika ślubnego . Zawsze też możecie do nas napisać maila ;)

Privacy Preference Center