Zimowy plener pod Krakowem

Sporo czasu minęło od ślubu, ale udało się! Zimowy plener pod Krakowem wyszedł rewelacyjnie. Pomimo tego, że jeszcze dwa dni przed nim temperatura sięgała -15 stopni Celsjusza w ciągu dnia, to w dzień pleneru na termometrach widniało +7. Ale u nas było i tak zdecydowanie goręcej! Cudowna Para Młoda, pełna miłości, uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Nie było mowy o tym, żebyśmy trzęśli się z zimna! Okoliczny śnieg też jakoś szybciej chyba topniał ;-) Piękna Wiola i zawsze uśmiechnięty Mateusz – wspaniały zestaw dla fotografa ślubnego!

Nie musieliśmy jechać jakoś specjalnie daleko, żeby znaleźć miejsce, które będzie zarówno “niekrakowskie”, nieoczywiste, a też i niedaleko od Krakowa. I nie czekaliśmy też na wiosnę jakoś specjalnie. Zimowy plener pod Krakowem przy odrobinie śniegu i słońca – brzmiało nieźle. A czy nam się udało? To ocenicie sami już za chwilę!

drzewa drzewa drzewa stary kamieniołom kraków stary kamieniołom kraków stary kamieniołom kraków stary kamieniołom kraków zimowy plener pod Krakowem zimowy plener pod Krakowem zimowy plener pod Krakowem zimowy plener pod Krakowem wianek zimą wianek zimą wianek zimą wianek zimą wianek zimą Zimowy plener pod Krakowem Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa Fotograf ślubny z Krakowa zimowa panna młoda zimowa panna młoda zimowa panna młoda zimowa panna młoda zimowa panna młoda sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna zimą sesja ślubna zimą sesja ślubna zimą sesja ślubna zimą sesja ślubna zimą sesja ślubna zimą zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa zimowa sesja plenerowa sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie sesja ślubna w Krakowie

I jak Wam się podobał zimowy plener pod Krakowem?

To tylko część ich zdjęć. Jeśli chcecie obejrzeć więcej, koniecznie poproście Wiolę i Mateusza o dostęp do ich galerii.

Zapraszam do obejrzenia innych plenerów: plener na Zamku w Mosznej czy też plener na zamku Tenczyn

Odwiedźcie stronę z pozostałymi wpisami blog

Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie zarezerwować termin, skorzystajcie z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie kontakt – opowiedzcie nam o sobie i o swoim ślubie!