fbpx

Sylwia i Krzysztof, czyli ślub i wesele w Garwolinie

Sylwia i Krzysztof. Dwoje wspaniałych i bardzo żywiołowych ludzi. Z nimi nie można było się nudzić ;-) Przy tym niezwykle gościnni i chętni do opowieści przeróżnych, co bardzo cenię sobie w ludziach. Ślub i wesele w Garwolinie, ich rodzinnym mieście, były wspaniałe. Sylwia zadbała o każdy szczegół – kwiaty, wystrój sali, natomiast Krzysztof sam przygotował świecący napis LOVE. Jak widać – dla chcącego nic trudnego.

Kilka słów o naszych zakochańcach? Poznali się na jednej z imprez i…i tak już zostali. Połączyło ich poczucie humoru i kabarety – to ich śmieszy i bawi. I kino. Zdecydowanie w ten sposób lubią spędzać swój wolny czas. A także w gronie najbliższych przyjaciół – co można było zobaczyć na przyjęciu weselnym, kiedy Ci najważniejsi siedzieli z nimi przy stole.

Mówiłam już o tym, że Sylwia przypilnowała, aby każdy szczegół się zgadzał? Dzięki temu wesele w Garwolinie wypadło pięknie. I to bardzo mocno ceni w niej Krzysztof – zorganizowanie i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Nie ma miejsca na poślizg lub niedokładność – wszystko musi być idealne!

Przed ślubem zdradzili mi, że mają dwa momenty, których najbardziej się obawiają. Ceremonia zaślubin – chyba większość par boi się, że się pomyli ;-) oraz pierwszy taniec, który tak wytrwale trenowali! I zupełnie nie rozumiem tych obaw, bo wszystko wyszło pięknie. Przysięgę składali z pewnością w głosie, a pierwszy taniec był niesamowity. Wesele w Garwolinie trwało więc w najlepsze. A jak było? Zobaczcie sami…

 Ślub w Warszawie białe kwiaty we włosach piwonie na ślub różowe buty na slub zaproszenie na ślub piwonie na ślub biżuteria ślubna krótki czy długi welon krótki czy długi welon ślub w garwolinie ślub w garwolinie ślub w garwolinie ślub w garwolinie ślub w garwolinie ślub w garwolinie ślub w garwolinie spinki na slub przygotowania pana młodwgo przygotowania pana młodwgo Telefon na ślubie piwonie na ślub młyn w garwolinie młyn w garwolinie Fotograf ślubny garwolin Fotograf ślubny garwolin Fotograf ślubny garwolin Fotograf ślubny garwolin Fotograf ślubny garwolin suknia ślubna na guziki suknia ślubna na guziki suknia ślubna na guziki suknia ślubna na guziki Fotograf ślubny warszawa Fotograf ślubny warszawa Fotograf ślubny warszawa Fotograf ślubny warszawa Fotograf ślubny warszawa kościół w garwolinie kościół w garwolinie kościół w garwolinie kościół w garwolinie kościół w garwolinie kościół w garwolinie suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem suknie ślubna z trenem saksofon na ślub saksofon na ślub saksofon na ślub saksofon na ślub saksofon na ślub dwóch fotografów na ślubie dwóch fotografów na ślubie dwóch fotografów na ślubie dwóch fotografów na ślubie dwóch fotografów na ślubie dwóch fotografów na ślubie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie wesele w garwolinie pierwszy taniec garwolin pierwszy taniec garwolin pierwszy taniec garwolin pierwszy taniec garwolin pierwszy taniec garwolin nauka tańca garwolin nauka tańca garwolin nauka tańca garwolin nauka tańca garwolin nauka tańca garwolin wesele w warszawie wesele w warszawie wesele w warszawie wesele w warszawie plener w dniu ślubu plener w dniu ślubu plener w dniu ślubu

Zajrzyjcie także na stronę Kasi i Artura i zobaczcie ich niezapomniany plener ślubny a także przeczytajcie, jak wygląda reportaż ślubny od kuchni.

Odwiedźcie naszego bloga i zobaczcie historie par młodych.

Dowiedzcie się, jak wygląda umowa i jak zarezerwować termin

I nie bójcie się mówić o tym, czego oczekujecie…

Privacy Preference Center