Ślub i wesele w Mogilanach – wielki dzień Natalii i Tomka

Ach co to był za dzień – ślub i wesele w Mogilanach! Pełen wzruszeń i uśmiechów. Takie lubimy najbardziej! Rozpromieniona i uśmiechnięta od ucha do ucha Natalia i dostojny Tomek, który starał się trzymać się najlepiej, jak potrafi. Przy błogosławieństwie płakali chyba wszyscy – łącznie ze mną. A jak do tego dodamy zespół, który zagrał cudnie na góralską nutę…ech, uwierzcie mi – ciężko byłoby się obyć bez chusteczek.

Ceremonia ślubna była piękna. Ksiądz z pasją mówiący o młodych i do młodych, uśmiechnięci gości. To się nie mogło nie udać. I Oni – Natalia i Tomek. Wpatrzeni w siebie. Z tym błyskiem w oku, który rozpromienia wszystko dookoła.

O weselu dużo pisać nie będę ;-) Działo się! Świetna zabawa – podejrzewam, że skończyli razem z pierwszymi promieniami słońca. Obsługa doskonale się spisała, a deser w wykonaniu szefa kuchni – mistrzostwo świata!

To jak? Oglądamy ślub i wesele w Mogilanach?

wesele w Mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka Fotograf ślubny wieliczka ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach ślub w mogilanach Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków wesele w mogilanach wesele w mogilanach wesele w mogilanach wesele w mogilanach wesele w mogilanach wesele w mogilanach wesele w mogilanach sala ślubna alexia sala ślubna alexia sala ślubna alexia sala ślubna alexia sala ślubna alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele ochojno alexia wesele w alexii wesele w alexii wesele w alexii wesele w alexii

 Sesja plenerowa cały czas przed nami, ale nic straconego – obejrzyjcie plener na Podkarpaciu , a także wróćcie wspomnieniami do sesji narzeczeńskiej Natalii i Tomka. I bądźcie gotowi – nadchodzi coś naprawdę wielkiego!