fbpx

Ślub i sesja ślubna w Tatrach

Ach co to był za ślub! Nieczęsto zdarza mi się być na ślubie, na którym są Państwo Młodzi i ich świadkowie wraz z ukochanymi osobami. Ale powiem Wam, że taki ślub w Zakopanem i późniejsza sesja ślubna w Tatrach na długo pozostanie w mojej pamięci.

Było kameralnie. Była bliskość. Było sporo wzruszeń i mnóstwo śmiechu. Były nerwowe przygotowania. Cudowna ceremonia. Krótka sesja ślubna w Tatrach. Uroczysty obiad. Wszystko było na swoim miejscu. I w otoczeniu tych, którzy z pewnością są dla Pauliny i Jarka są bardzo ważni.

Na temat naszych pięknych gór można wiele napisać. Majestatyczne. Budzące respekt. Wspaniałe. Dające wytchnienie. Oderwanie od spraw codziennych. Nic więc dziwnego, że Paulina i Jarek na miejsce swojego ślubu wybrali właśnie Zakopane, a na miejsce pleneru Tatry. Obydwoje mieszkają w Krakowie, więc decyzja tutaj myślę, że nie była przypadkowa. I powiem Wam, że wybrali naprawdę wspaniale.

Nie ma co się rozpisywać. Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej relacji z ich wielkiego dnia :)

ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem ślub w Zakopanem fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach kościół w górach fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska miłość w zakopanem miłość w zakopanem miłość w zakopanem plener ślubny w Tatrach plener ślubny w Tatrach plener ślubny w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach plener w Tatrach plener w Tatrach sesja ślubna w Tatrach plener w Tatrach plener w Tatrach sesja w górach sesja ślubna w górach sesja w górach

Wspaniali, prawda? Dużo w nich ciepła i uczucia, a to jest najważniejsze…

Jeśli chcielibyście wrócić do ich innych zdjęć, to zapraszam do obejrzenia sesji narzeczeńskiej na krakowskim Kazimierzu

A może zainteresuje Was też sesja poślubna na Pustyni Błędowskiej lub plener ślubny w Arkadii i Nieborowie ?

Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, zapraszamy do skontaktowania się z nami oraz do zapoznania się z poradnikiem ślubnym Pary Młodej – znajdziecie tam odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań – nie tylko z dziedziny fotografii.

Miejcie dobry dzień :)

Privacy Preference Center