fbpx

Cudowny plener nad rzeką w Dolinie Rawki – Sylwia i Krzysztof

To był jeden z tych plenerów, gdzie zdecydowanie warto było się zgubić. Samo gubienie się było lekko kontrolowane, ale prawda jest taka, że żadne z nas do końca nie wiedziało, gdzie jedziemy i czego się spodziewać ;-) Historia jest prosta – jest kilka dni w roku, kiedy zdecydowanie dłużej przebywam w centralnej Polsce. Z racji tego, że Sylwia i Krzysztof na co dzień są w Garwolinie, postanowiłam troszkę to wykorzystać. Założenie było jedno – nie chcemy pleneru w Warszawie jak wszyscy z okolicy. Może Kraków? No może… ale…  trochę poszukałam (internet to potęga), popytałam, porozmawiałam z Sylwią i wybór padł na niezwykle malowniczą (przynajmniej na zdjęciach) Dolinę Rawki. Tyle lat spędzonych w okolicy, a ja nie miałam pojęcia, że takie miejsca tu można znaleźć. Skoro już się znalazło miejsce, to plener nad rzeką był tylko kwestią dogadania się.

W dolinie oprócz rzeki znajduje się też zalew oraz tereny, na które człowiek zbytnio wpływu nie miał. Miejsca, do których nie jeździ się zbyt chętnie, bo cóż to za atrakcja. Ale te chwile ciszy i spokoju, ogrom zieleni i przestrzeni…to daje dużego kopa na resztę dnia. Ba! Tygodnia! Sylwia i Krzysztof rewelacyjne się tam odnaleźli.

Chociaż priorytetem był tutaj plener nad rzeką, zaczęliśmy od zalewu, a potem stopniowo zagłębialiśmy się w Dolinę Rawki. I stopniowo się gubiliśmy i dochodziliśmy do miejsc, gdzie nie było już przejścia. Zjadło nas wszystko, co tylko było w stanie nas ugryźć lub ukąsić. Dobrze, że się na tym zbytnio nie znam, to i strach jakoś tak mniejszy ;) Młodzi dzielnie to znosili. A jak jeszcze dodamy przygrzewające słoneczko, to mamy prawie pełen obraz sytuacji.

To jak? Oglądamy plener nad rzeką?

Dolina Rawki Dolina Rawki Dolina Rawki Dolina Rawki plener w Dolinie Rawki Zalew Bolimowski Zalew Bolimowski Zalew Bolimowski Zalew Bolimowski Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki Plener w Dolinie Rawki sesja ślubna koło Warszawy sesja ślubna koło Warszawy sesja ślubna koło Warszawy sesja ślubna koło Warszawy sesja ślubna koło Warszawy sesja ślubna koło Łodzi sesja ślubna koło Łodzi sesja ślubna koło Łodzi sesja ślubna koło Łodzi sesja ślubna koło Łodzi sesja nad rzeką sesja ślubna koło Łodzi sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja nad rzeką sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja ślubna w lesie sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa sesja rustykalna Warszawa plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie plener ślubny w lesie

 

Jeśli chcecie przypomnieć sobie ślub Sylwii i Krzysztofa, to koniecznie go obejrzyjcie raz jeszcze

Zajrzyjcie też na naszego bloga – znajdziecie tam najnowsze wpisy.

Privacy Preference Center