fbpx

Sesja w lesie, czyli przedślubnie z Sylwią i Łukaszem

Niedzielne popołudnie. Temperatura w cieniu sięga spokojnie 30 stopni. Plan był taki – jedziemy do kamieniołomu poza Kraków. Przecież tam nie ma nigdy ludzi. Nigdy. Poza niedzielą, kiedy jest upał :-) Jak przyjechałam na miejsce, to wiedziałam, że plan nie wypali. Ale to nic – kilka ujęć, żeby nie było widać tych tłumów, a potem ruszymy na łąkę i do lasu, które znajdują się trochę powyżej kamieniołomu. Sesja w lesie to zawsze dobry pomysł!

Sylwia – filigranowa kobietka o cudnym uśmiechu. Łukasz za to… no to jest kawał chłopa, zwłaszcza przy Sylwii. Z dużym poczuciem humoru. Ale jak wiemy każda księżniczka potrzebuje swojego rycerza, więc tutaj uzupełniają się idealnie!

W szale przygotowań do ślubu, który już we wrześniu, dali się porwać na sesję w lesie. No i na łące. Krzaków się żadnych nie boimy, a pola to już prawie moje naturalne środowisko, zwłaszcza latem ;-) Przez cały czas byli uśmiechnięci, zadowoleni. Nie narzekali, że trzeba kawałek podejść, że gorąco, że coś gryzie, a suche trawy lekko dają się we znaki, szczególnie nogom. Byli mega dzielni, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Uporczywie czekaliśmy na trochę więcej wiatru, bo jak to sesja w lesie, a raczej już na łące, bez rozwianych włosów? Ale i wiatr w końcu się pojawił, więc nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszych warunków.

Zobaczcie, jak wyglądała sesja w lesie, w kamieniołomie i na łące Sylwii i Łukasza. Na ich reportaż ślubny będziecie musieli chwilę poczekać, bo ślub we wrześniu ;-) Enjoy!

 

 

kamieniołom zabierzów kamieniołom zabierzów kamieniołom zabierzów kamieniołom zabierzów sesja ślubna w krakowie sesja ślubna w krakowie sesja ślubna w krakowie sesja ślubna w krakowie sesja ślubna w krakowie sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące sesja narzeczeńska na łące Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska Fotograf ślubny małopolska sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie dwóch fotografów na ślub kraków dwóch fotografów na ślub kraków dwóch fotografów na ślub kraków dwóch fotografów na ślub kraków dwóch fotografów na ślub kraków dwóch fotografów na ślub kraków sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja narzeczeńska w naturze sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem sesja ślubna poza krakowem

 

Obejrzyjcie też inne sesje, które staraliśmy się robić jak najbliżej natury. sesja narzeczeńska na Zakrzówku Magdy i Tomka – piękna przyszła Panna Młoda w wianku i super przystojny przyszły Pan Młody. Plener przedślubny Kasi i Artura – czyli Panna Młoda w ciąży i na boso przez łąki <3

 

Zobaczcie, jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej oraz jak wygląda sesja poślubna.

 

Privacy Preference Center