Wesele w Folwarku Zalesie – Monika i Krzysztof

Wiecie, są takie śluby i wesela, których się nie zapomina. Pamiętam wszystkie swoje Pary Młode. Ich Rodziny. Przyjaciół. Pamiętam, gdzie odbył się ślub. Wesele. Jaką sukienkę miała druhna. I to że mama płakała. I tata się wzruszył. Pamiętam emocje – przede wszystkim te dobre. Często przeżywam stres razem z Panną Młodą i śmieję się z Panem Młodym. Pamiętam ten błysk w oku, kiedy widzą się “po raz pierwszy”. I pamiętam doskonale TO wesele w Folwarku Zalesie, bo działo się tam dużo dobrego.

Piękna sala weselna pod Krakowem

Zdecydowanie sala w Folwarku Zalesie jest jedną z piękniejszych w okolicach Krakowa. Duża, przestronna. Mogąca pomieścić wielu gości. Stwarzająca idealne warunki dla firm dekorujących i florystów. Cudowne delikatne oświetlenie, antresola. Przestrzeń! To wszystko sprawia, że wesele w Folwarku Zalesie staje się niezapomnianą imprezą. Profesjonalna obsługa. Idealne wyczucie stylu i smaku.

Ona i On – czyli miłość idealna

To zawsze widać. Kiedy między parą młodą jest prawdziwa chemia. Kiedy spotykają się dwie bratnie dusze i już potem zawsze na zawsze ze sobą. To po prostu widać. Od emocji aż kipi, a powietrze przesiąknięte jest wyjątkową atmosferą. Dodajmy do tego wsparcie rodziny i przyjaciół i mamy przepis na udany ślub i wesele. Nie wierzycie? Spójrzcie poniżej <3

 

Pięknie było, prawda? Jeśli chcecie więcej, zajrzyjcie do zakładki Historie – tam poznacie inne Pary Młode, inne wspaniałe miejsca.

https://martynaciepiela.pl/wspaniale-wesele-magdy-i-dominika/