Agnieszka i Wiktor – ślub w Kraśniku

Co to był za ślub! Wszystko na wariata, w ostatniej chwili, w pośpiechu. O nudzie na pewno nie było mowy, a wyszło… cudnie <3 Agnieszka (wybacz, Wiktor, ale to zazwyczaj kobiety mają tu więcej do powiedzenia ;-) ) przeszła samą siebie. Przy Wiktorze wykazałam się natomiast świetną dezorientacją… Miał być zarośnięty “drwal”, a chłopak się ogolił ;-) Nie martw się – wszystko było tak, jak miało być, a ślub w Kraśniku na długo pozostanie w mojej pamięci.

Jeśli chodzi o samych młodych, to co by się nie działo, zachowywali spokój i uśmiech. Uwielbiam takich ludzi – z dystansem do siebie, z pogodą ducha. Co się mogło nie udać? Sami sobie siebie wybrali. Kochają się. Co się może stać złego?

Ślub w Kraśniku, wesele w Janowie Lubelskim. Wszystko świetnie przygotowane. Przygotowane z wielkim wyczuciem smaku. Sama ceremonia wzruszyła wszystkich, szczególnie Rodziców Pary Młodej. Uwierzcie mi – nie ma nic piękniejszego niż łzy Mamy Panny Młodej w momencie składania przysięgi małżeńskiej. Kiedy Wy i Wasi bliscy wzruszacie się, często i my płaczemy razem z Wami. Kiedy się śmiejecie, my robimy dokładnie to samo. Często współodczuwamy Wasze emocje, więc nie powstrzymujcie ich. Są Wasze. I są piękne.

Dobra, oglądamy ;-)

 

ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku ślub w Kraśniku przygotowania do ślubu przygotowania do ślubu przygotowania do ślubu Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik Fotograf ślubny Kraśnik kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku kościół w kraśniku Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków Fotograf ślubny kraków wesele w Janowie Lubelskim wesele w Janowie Lubelskim wesele w Janowie Lubelskim wesele w Janowie Lubelskim sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie sala weselna w janowie wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku wesele w Kraśniku

 

Na sesję plenerową z Agą i Wiktorem jeszcze chwilę musimy poczekać. Ale to nic – zdąży zrobić się nasza piękna złota jesień i wtedy ruszymy. Miejsce już wybrane, data też – śledźcie nas, a na pewno tego nie przegapicie.

A tymczasem obejrzyjcie plener na Podkarpaciu oraz sesję narzeczeńską Agi i Wiktora