Jak zarezerwować fotografa na ślub?

Wiele Par Młodych zastanawia się, jak zarezerwować fotografa na ślub i mieć pewność, że nikt inny nie zabierze Wam terminu. Nic prostszego – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy odpowiadając na pytania najpełniej, jak to tylko możliwe. Na podstawie tego, co się dowiem od Was, wysyłam Wam ofertę dostosowaną do tego, czego potrzebujecie. Dlatego tak istotne są dla nas wszystkie informacje, które nam przekażecie. Możecie także skorzystać z maila i napisać bezpośrednio, ale nie ograniczajcie się tylko do podania daty! Ważne jest wszystko! Chcemy być częścią tego ważnego dla Was dnia i przygotować się jak najlepiej, więc wszystko, co z Wami ustalimy przed ślubem, jest istotne.

Zanim skorzystacie z formularza, odwiedźcie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami – być może chociaż część Waszych wątpliwości zostanie rozwiana już na tym etapie.

Po wysłaniu formularza i otrzymaniu oferty, musicie podjąć decyzję, czy chcecie, żebyśmy to my uwiecznili Wasz ślub. Jeśli zdecydujecie się na to, wtedy proponujemy albo spotkanie albo podpisanie umowy mailowo. Po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku macie pewność, że termin jest Wasz i nikt inny już go nie zarezerwuje.

 

Nie mamy w zwyczaju bookować dwóch par na jeden termin. Z chęcią natomiast polecimy innego fotografa/ fotografów, którzy mają wolny termin! Tworzymy społeczność i staramy się sobie pomagać. Polecimy Wam fotografa stylistycznie i cenowo zbliżonego do nas.

FOTOGRAFIA@MARTYNACIEPIELA.PL

+48 505 034 800

1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: Imię, Nazwisko, adres e-mail, numer telefonu
2. Administratorem danych osobowych jest Martyna Ciepiela My Creations, 30-798 Kraków, ul. Malachitowa 11/13, NIP 7752484642
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.