Sesja narzeczeńska na luzie –  Ewelina i Krzysztof

Do ślubu Eweliny i Krzysztofa został nam niecały rok, więc sporo czasu, ale sesję narzeczeńską postanowiliśmy zrobić już w tym roku. Udało nam się zgrać terminy. Ewelina wymarzyła sobie, aby sesja odbyła się na Zakrzówku. I w zasadzie to było wiadomo od początku ;) W tygodniu przed sesją mieliśmy temperaturę sięgającą 40 stopni, więc moje obawy z dnia na dzień rosły. Bo wiadomo – ciepło = pełen Zakrzówek. Na szczęście pogoda okazała się dla nas łaskawa i tego dnia mieliśmy Zakrzówek praktycznie tylko dla siebie. Aura sprawiła też, że Ewelina zamieniła koronkową sukienkę na luźny styl, dlatego nasza sesja narzeczeńska na luzie odbyła się pod znakiem jeansów i swetra, co idealnie współgrało z otoczeniem.

Ewelina i Krzysztof są bardzo otwarci na wszystko, więc nie było żadnego problemu z nieśmiałością . Wiecznie uśmiechnięci. I zakochani w sobie. Wchodzili w różne dziwne miejsca, które im wymyślałam – bez zbędnego marudzenia. Więc sesja nie miała wyjścia – musiała się udać.

Chcecie zobaczyć zdjęcia i jak się udała sesja narzeczeńska na luzie? Włączcie głośniki, usiądźcie wygodnie i miłego oglądania życzę :)

Zakrzówek Zakrzówek Zakrzówek Zakrzówek sesja na Zakrzówku sesja na Zakrzówku Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków Fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska na luzie sesja narzeczeńska na luzie sesja narzeczeńska na luzie sesja narzeczeńska na luzie sesja narzeczeńska na luzie sesja narzeczeńska na luzie sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach sesja na skałach zakochani na sesji zakochani na sesji zakochani na sesji zakochani na sesji plener nad jeziorem plener nad jeziorem plener nad jeziorem sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w Krakowie sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja przedślubna sesja narzeczeńska w jeansach sesja narzeczeńska w jeansach sesja narzeczeńska w jeansach sesja narzeczeńska w jeansach sesja narzeczeńska w jeansach sesja narzeczeńska w jeansach

 

Nie obawiajcie się proponować miejsc na sesję. Chętnie wysłuchamy, jaką macie koncepcję. Zawsze z Wami rozmawiamy i wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Nie forsujemy na siłę swoich pomysłów, tylko doradzamy. To jest Wasza sesja i to Wy musicie się na niej czuć dobrze. Chcemy, żebyście otworzyli się przed nami i pokazali nam prawdziwych siebie. Nie chodzi o wymyślne pozy – bądźcie sobą, a wtedy wszystko na pewno się uda!

Odwiedźcie nasz Blog i obejrzyjcie inne historie – plener w Dolinie Rawki lub nietypowy ślub plenerowy

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego – nie bójcie się pytać :)