Sesja narzeczeńska na krakowskim Kazimierzu – Paulina i Jarek

Czy sesja narzeczeńska na krakowskim Kazimierzu musi być za każdym razem taka sama? Oczywiście, że nie! Kazimierz ma to do siebie, że o każdej porze dnia i roku wygląda zupełnie inaczej. Już nie mówiąc o ilości nieodkrytych wciąż zakamarków i pełnych uroków podwórek (na które czasami ciężko się dostać ;-) ).

I właśnie na miejsce swojej sesji narzeczeńskiej Paulina i Jarek wybrali krakowski Kazimierz. Umówiliśmy się późniejszym popołudniem, żeby złapać jeszcze trochę słońca, a żeby nam już upał aż tak nie doskwierał. Wydawać by się mogło, że w środku tygodnia będzie trochę luźniej. Nic bardziej mylnego! Krakowski Kazimierz tętni życiem przez 24 godziny na dobę. Ale nie przeszkadzało nam to zbytnio. Udało nam się znaleźć kilka miejsc, w których mieliśmy spokój i przestrzeń do zrobienia zdjęć, które chcieliśmy zrobić. Nie ma więc co się zrażać i zapierać rękoma i nogami, że tylko natura i tylko Islandia. Sesje miejskie też mają swój urok. Nawet jeśli jest to centrum.

Ślub Pauliny i Jarka już w sierpniu. Mogę zdradzić, że będzie troszkę nietypowy, ale na to musimy jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia sesji narzeczeńskiej na krakowskim Kazimierzu – dla relaksu odrywając się od codziennych obowiązków.

 

Kraków Kazimierz Kraków Kazimierz Muzeum inżynierii miejskiej kraków krakowski kazimierz krakowski kazimierz krakowski kazimierz krakowski kazimierz krakowski kazimierz krakowski kazimierz sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska na krakowskim kazimierzu sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Bernatce sesja narzeczeńska na Kładce Ojca Bernatka sesja narzeczeńska na Kładce Ojca Bernatka sesja narzeczeńska na Kładce Ojca Bernatka

Mam nadzieję, że chociaż na chwilę udało Wam się oderwać od codzienności i rutyny. I  że sesja narzeczeńska na krakowskim Kazimierzu Wam się podobała.

Nie bójcie się sesji narzeczeńskich. Są po to, żebyśmy mogli się lepiej poznać. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zajrzyjcie na stronę sesja narzeczeńska – jak się do niej przygotować – dowiecie się tutaj wszystkiego odnośnie tego typu sesji.

Tak jak wspominałam, na ślub Pauliny i Jarka musimy jeszcze chwilę zaczekać, a tymczasem zobaczcie, jak wyglądał ślub i wesele w Skalnym Dworze Gabi i Irka czy też Gościniec Siedem Drzew, który gościł Paulinę i Arka

Jeśli macie jakieś pytania, nie bójcie się ich zadawać – po to jesteśmy, żeby rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.