Wiosenna sesja narzeczeńska w Krakowie

Nadeszła! Cieplejszy powiał wiatr. Ubyło nam lat? Pewnie że tak! Wiosna. Wyczekana. Upragniona. To szczególny czas, kiedy wyciągam letnie, a nawet jesienne, pary młode na sesje. Wszystko kwitnie. Zieleni się. Słońce ma tą szczególną barwę, dzięki której wszystko staje się piękniejsze. Czy jest coś fajniejszego w tym czasie, niż wiosenna sesja narzeczeńska w Krakowie? No dobra, może być gdzie tylko chcecie, ale wiecie – ten Kraków to sobie upatrzyłam już kilka ładnych lat temu i biorę te moje pary młode na kopce, do lasów, parków, chodzimy po krzaczorach ;-) Ale i po centrum miasta. Po Kazimierzu. Jest tyle pięknych zakątków w Krakowie, w których można wykonać sesję, że na pewno dla każdego coś się znajdzie.

Ewelina i Grzesiek – zakochani w Krakowie

W mieście. W sobie. Tu się poznali. Tu się toczy ich życie. Radośni. Z tą iskrą w oku, która powoduje szybsze bicie serca.

Na sesję narzeczeńską na Kopcu Kraka poszliśmy, kiedy słońce zachodziło nad Krakowem. A że dni coraz dłuższe i cieplejsze, mogliśmy sobie pozwolić na taki wieczorny wypad w tygodniu. Co z tego wyszło? Same dobre rzeczy. Mówiłam – wiosenna sesja narzeczeńska to zawsze jest dobry pomysł.

Kopiec Kraka Kraków sesja narzeczeńska

Kopiec Kraka Kraków sesja narzeczeńska

Wiosenna sesja narzeczeńska w Krakowie

Kraków sesja przedślubna park

Sesja wiosenna w sadzie

Miejsce na sesję narzeczeńską w Krakowie

Sesja narzeczeńska przedślubna Małopolska

Sesja narzeczeńska przedślubna Małopolska

Kopiec Kraka w Krakowie para

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Widok na Kraków z Kopca Kraka

Wiosenna sesja w krakowie

Narzeczona

Wietrzny Kraków sesja narzeczeńska

Wietrzny Kraków sesja narzeczeńska

Widok na Kraków z Kopca Kraka

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

Wygodnie ;-) I adekwatnie do sytuacji. Jeśli ma to być wiosenna sesja narzeczeńska na łonie natury, nie zakładajcie szpilek. Nie da się w nich skakać po krzakach i wdrapywać na górki. Jeśli marzycie o eleganckiej sesji w centrum miasta, wtedy jak najbardziej – możecie być szykowni i glamour. A może skusicie się na sesję narzeczeńską w zaciszu domowym? Albo intymną sesję w apartamencie? Jesteśmy otwarci na propozycje i zmierzymy się z każdym wyzwaniem. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Wiosenna sesja narzeczeńska, czy może jednak jesienna?

Każda pora roku jest dobra! Nie ma co do tego reguły. Pamiętacie tegoroczną zimę? I cudowne białe połacie śniegu? Wtedy wybraliśmy się z Kamilą i Marcinem do Puszczy Niepołomickiej. I była ich Zimowa sesja narzeczeńska

Nie ma złej pory roku. Wszystko zależy od Was. Nie będziemy na siłę pchać się w klimaty jesienne, kiedy ich nie lubicie ;-)

Ile kosztuje sesja narzeczeńska?

To jest kolejne pytanie, które pojawia się bardzo często. Jeśli macie ochotę na sesję narzeczeńską w Krakowie i zdecydowaliście się, abym to ja wykonywała zdjęcia na Waszym ślubie, wtedy sesja jest zupełnie gratis. Nie musicie przejmować się dodatkowymi kosztami. Dla mnie jest to świetny czas, żeby poznać się bliżej, porozmawiać, pośmiać się, wyczuć Was.

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat sesji narzeczeńskich, zajrzyjcie tutaj Sesja narzeczeńska – jak się do niej przygotować?

Jeśli chcecie zapytać, pogadać, wypić kawę…

… to wypełnijcie formularz, zadzwońcie, napiszcie ;-)