Ślub w Łodzi i wesele w Czarnym Stawie, czyli wielki dzień Eweliny i Jakuba

Ewelina i Jakub. Para młodych lekarzy. Bardzo pozytywnie nastawionych do świata i otaczających ich rzeczywistości. Ewelina – wiecznie uśmiechnięta. Jakub – ostoja spokoju. Zazwyczaj przygotowania w dniu ślubu to nerwówka i bieganie. Oni znaleźli czas na kieliszek dobrego trunku w gronie świadków i przyjaciół, na spokojne wyjście z domu i przejazd do kościoła. Ach te przejazdy samochodem – bez atrakcji się nie obyło ;-) Ale wszystko dobrze się skończyło – na ślub dotarli, a wesela bez nich i tak nikt by nie zaczął. Ślub w Łodzi – ich mieście. Stamtąd pochodzą, tam mieszkają i pracują. Ludzie dzielą się na takich, którzy Łódź kochają i którzy na nią nie mogą patrzeć. Oni zdecydowanie należą do tej pierwszej grupy. Ale do rzeczy – ślub w Łodzi. Cudnie przygotowany kościół, wspaniałe kwiaty, świeczki. Wszystko to tworzyło rewelacyjny klimat. Wesele w Czarnym Stawie w Aleksandrowie Łódzkim. Kucharze stanęli na wysokości zadania i serwowali wspaniałe dania Parze Młodej i Gościom, a zespół…dali czadu! Patrząc na bawiących się gości nikt nie miał wątpliwości, czy dobrze się bawią.

Dobra, obejrzyjmy Ewelinę i Jakuba i ich ślub w Łodzi i wesele w Czarnym Stawie w Aleksandrowie Łódzkim.

ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi ślub w łodzi fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź fotograf ślubny Łódź ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi ślub w Łodzi Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie Fotograf na ślub łódzkie wesele w aleksandrowie łódzkim wesele w aleksandrowie łódzkim wesele w aleksandrowie łódzkim wesele w aleksandrowie łódzkim wesele w aleksandrowie łódzkim Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki Czarny Staw Aleksandrów Łódzki tort weselny łódź tort weselny łódź Czarny Staw Aleksandrów Łódzki

 

Wspaniali, prawda? Gdyby cała nasza służba zdrowia miała na twarzy uśmiech Eweliny i ciepło Jakuba, o ileż byłoby piękniej ;-)

Na plener chwilę poczekamy, ale w międzyczasie wróćmy do sesji narzeczeńskiej Eweliny i Jakuba.

Zobaczcie inne nasze reportaże, np.: wesele w Skalbmierzu lub ślub w Kraśniku. Jeździmy po całej Polsce i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ;-)