fbpx

Sesja zdjęciowa w Tatrach

sesja ślubna w lesie

Sesja zdjęciowa w Tatrach i w Krakowie

Marta i Michał… ich ślub odbył się już jakiś czas temu, ale na plener musieliśmy chwilę poczekać. Młodzi mieszkają w Łodzi, ale sesja zdjęciowa w Tatrach stała się ich pomysłem na plener ślubny. Kochają góry. Kochają bliskość z naturą, stąd ta decyzja. Niewiele więc myśląc udaliśmy w przepiękne polskie Tatry.

Tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. W górach jest wyjątkowo kapryśna, więc i zdziwienia wielkiego nie było, kiedy góry przywitały nas… chmurami. Początkowo Marta miała pomysł, aby sesja zdjęciowa w Tatrach rozpoczęła się na Kasprowym Wierchu. Niemniej jednak w ostatniej chwili porzuciła tą decyzję na rzecz Doliny Kościeliskiej. I to była bardzo dobra decyzja – Dolina Kościeliska była tego dnia praktycznie pusta, więc na spokojnie mogliśmy rozkoszować się bliskością i pięknem gór.

plener w tatrach

plener w tatrach

sesja zdjęciowa w tatrach

sesja zdjęciowa w tatrach

dolina kościeliska sesja ślubna

plener w dolinie kościeliskiej

plener w dolinie kościeliskiej

sesja ślubna w lesie

sesja ślubna w lesie

sesja ślubna w lesie

sesja ślubna w lesie

Fotograf na ślub kraków

sesja ślubna w górach

sesja ślubna w górach

sesja w zbożu

sesja ślubna w lesie

sesja ślubna w tatrach

sesja ślubna w tatrach

Ale nie tylko sesja zdjęciowa w Tatrach…

Góry były przepiękne i super wykorzystaliśmy czas, który tam spędziliśmy, ale… Michałowi zapragnęła się też sesja poślubna w Krakowie, więc spakowaliśmy się do samochodu i wyruszyliśmy do Krakowa. Dni były już długie, więc mogliśmy sobie pozwolić na przedłużenie sesji do maksimum i do wykorzystania uroków Krakowa.

Romantyczne zakamarki Kazimierza, zatłoczone ulice, ale też te zupełnie bez ludzi (tak, w Krakowie to też możliwe, trzeba tylko trochę poszukać… ) , do tego piękna pogoda i dosyć wysoka temperatura, którą wskazywały termometry – wszystko to sprzyjało nam, aby sesja ślubna w Krakowie udała się! W końcu Marta i Michał pokonali tyle kilometrów, więc Kraków odwdzięczył im się tym wszystkim, co ma najlepszego do zaoferowania.

Ale nie tylko Kraków… po opuszczeniu Doliny Kościeliskiej skierowaliśmy swe kroki ku Zakopanemu, aby chwilę odpocząć, zjeść pyszny obiad i napić się dobrej kawy. Na dachu Cafe Tygodnik Podhalański udało nam się jeszcze zrobić kilka ujęć z widokiem na piękne Tatry i pożegnać się z nimi, aby udać się ze spokojną duszą do Krakowa.

Check this out!

sesja ślubna w krakowie

sesja ślubna zakopane

sesja ślubna w krakowie

sesja ślubna zakopane

sesja zdjęciowa w krakowie

plener ślubny w krakowie

Fotograf ślubny kraków

Fotograf ślubny kraków

Fotograf ślubny kraków

Marta i Michał spędzili wspaniały czas i dobrze bawili się podczas sesji ślubnej w Tatrach i w Krakowie. Jeżeli chcecie obejrzeć inne zdjęcia, zapraszamy na blog , gdzie oprócz sesji plenerowych znajdziecie także zdjęcia z dnia ślubu. Odwiedźcie stronę, na której dostępny jest reportaż ślubny . Obejrzyjcie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w Krakowie . Zobaczcie, jak może wyglądać Sesja narzeczeńska w deszczu

Jeżeli macie jakieś pytania, skontaktujcie się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie.