Zdjęcia ślubne

Photo gallery

Fotograf ślubny Tarnowskie Góry

Wiemy, jak ważną decyzją jest wybór wszystkich tych elementów, które składają się na to, aby ten ważny dzień w Waszym życiu był wyjątkowy. Jednym z takich wyborów jest decyzja o tym, kto będzie miał zaszczyt uwiecznić Wasz dzień na fotografiach. A czy jest lepsze miejsce do tego niż galeria i dostępne w niej zdjęcia ślubne?

Poniżej znajdziecie trzy galerie.

W pierwszej zamieściliśmy kilka zdjęć z różnych sesji narzeczeńskich. Nie unikajcie tego typu sesji – są dobrym momentem, żeby się rozluźnić i poznać. Więcej o nich piszemy właśnie na wspomnianej już stronie. Dajcie się ponieść emocjom, ale też wykażcie się luzem. Pokażcie nam swoją miłość.

Druga galeria to typowy reportaż ślubny – 14 godzin. Jesteśmy z Wami przez cały dzień i staramy się uchwycić także to, czego Wy nie jesteście w stanie w danym dniu zobaczyć – emocje bliskich i to, co dzieje się w pewnej odległości od Was. Zdjęcia ślubne z tego dnia mają dla Was szczególną wartość sentymentalną, więc nie bójcie się okazywać emocji!

Trzecia galeria to plener ślubny. Nie boimy się mrozu, śniegu, deszczu i słońca ;-) Dużo rozmawiamy z Wami i wybieramy miejsce, w którym poczujecie się dobrze. Jeżeli nie macie pomysłu na sesję, ale wiecie, że czujecie się dobrze w otoczeniu natury i chcielibyście sesję ślubną w lesie lub sesję ślubną nad jeziorem, wtedy znajdujemy miejsca, które Wam odpowiadają. Rozmawiamy i wspólnie o wszystkim decydujemy.

A gdyby było Wam mało, to po kolejne zdjęcia ślubne zapraszamy na Blog . Blog jest aktualizowany na bieżąco i staramy tam się dodawać najnowsze śluby, które zostały przez nas zrealizowane. Czasami przeczytacie tam też coś z tematyki okołoślubnej, więc warto odwiedzić tą stronę.

 

………

PHOTO GALLERY

 

We know how important it is to choose all the elements that make this important day in your life unique. One such choice is to decide who will be honored to be you photographer. And is there a better place to make this choice than the gallery and wedding photos available in it?

Below you can find three galleries.

In the first one we uploaded some pictures from different engagement sessions. Do not miss this type of session – it’s a good time to relax and get to know each other. Show us your love.

The second gallery is a typical wedding reportage – 14 hours. We are with you all day and we try to capture what you are not able to see on the day – the emotions of beloved ones and what is happening at a distance from you. Wedding photos of this day have a special sentimental value for you, so do not be afraid to show your emotions!

The third gallery is a wedding sessions. We are not afraid of frost, snow, rain and sun ;-) We talk a lot with you and choose a place where you feel good. If you do not have an idea for the session, but you know you feel good surrounded by nature and would like a wedding session in the woods or a wedding on the lake, then we find the places that suit you. We talk and we decide together.

And if it was not enough, go to Blog. The blog is updated regularly  and we try to add the latest weddings that we have completed. Sometimes you can also read there something off-topic , so it is worth visiting this site.