Fotografia ślubna – oferta

Nasze podejście 
Slider

 

Nasze podejście? Jest niezwykle proste – być jak najbliżej Was. W tym dniu pozostawiamy sprawy swojemu biegowi. Pozwalamy Wam przeżywać razem z najbliższymi przygotowania, razem z Wami wzruszamy się podczas ceremonii, a potem uśmiechamy się do Waszych gości podczas zabawy weselnej.

Czasami chcemy być niewidzialni, a czasami specjalnie wchodzimy w interakcje z ludźmi, żeby pokazać jeszcze więcej emocji.

Każdy ślub jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia. Nie ma nic piękniejszego niż miłość, a kiedy miłość ta prowadzi ludzi do małżeństwa – chcemy w tym uczestniczyć. Chcemy stać się częścią tej wspaniałej chwili.

 

Sesja narzeczeńska
Slider

 

Wykonujemy sesje narzeczeńskie, do których bardzo zachęcamy Pary Młode. Sesja narzeczeńska jest chwilą, kiedy możemy się zdecydowanie lepiej poznać i przestać się bać aparatu.  Nie trwa długo – godzinę, dwie, a daje naprawdę dużo radości. Nigdy nie zmuszamy do takiej sesji, ale gorąco zachęcamy, żebyście spotkali się z nami, porozmawiali, pośmiali, pozwolili nam uchwycić to, co macie najpiękniejszego – miłość.

Miejsce i klimat sesji ustalamy zawsze wspólnie. Słucham Was. Słuchamy tego, co do nas mówicie. Nie narzucamy. Sugerujemy.

 

Reportaż ślubny
Slider

 

W dniu reportażu ślubnego działamy zawsze we dwoje. Pracujemy maksymalnie 14 godzin. Wiąże się to z tym, że chcemy zapewnić Wam jak najwyższy poziom naszych usług, chcemy być w 100% skupieni na Was i Waszych Gościach przez cały czas trwania reportażu i to jest czas, w którym możemy Wam to zagwarantować.

Z tego dnia bierzemy to, co nam dajecie – nie ingerujemy, pozwalamy, żeby rzeczy toczyły się swoim rytmem.

Rozmawiamy przed ślubem o tym, co jest dla Was ważne, jakie momenty najbardziej chcielibyście zachować na fotografiach. Sugerujemy, co powinno się na nich znaleźć. Przekonujemy, jak ważne w tym dniu są portrety. Zachęcamy do krótkiej sesji w okolicach sali weselnej. Namawiamy do zdjęć z tymi, którymi kochacie najbardziej.

Jesteśmy z Wami. Śmiejemy się z Wami. Często też wzruszamy się i płaczemy razem z Wami. Jesteśmy w tym dniu dla Was.

Jesteśmy we dwoje, więc mamy większe szanse na zobaczenie tego, co dzieje się w drugim końcu kościoła lub na sali weselnej.

 

Sesja plenerowa
Slider

 

Plener możemy zrobić w dniu ślubu lub innego dnia – każde rozwiązanie jest inne i jest dobierane do indywidualnych preferencji Pary Młodej. Każdej z tych sesji towarzyszą inne emocje i inne prawa nimi rządzą, ale cel jest jeden – chcemy pokazać Waszą miłość.

Miejsce wybieramy wspólnie – nie chcemy, abyście czuli się niekomfortowo. Doświadczenie pokazuje nam jednak, że to nie miejsce jest tutaj najważniejsze, tylko to co do siebie tak naprawdę czujecie. Chcemy, abyście się otworzyli przede wszystkim prze sobą. I żebyście niezwykle miło wspominali ten dzień.

 

Ceny
Slider

 

Cena reportażu ślubnego

Cena reportażu zależy przede wszystkim od tego, czego tak naprawdę potrzebujecie. Posiadamy jeden pakiet ogólny, który możemy dostosować do Waszych potrzeb.

Nie bójcie się – napiszcie do nas, a wyślemy Wam szczegółową ofertę.

Skontaktuj się z nami !

W ofercie znajdziecie :                                                                                                                                                                            

– dwóch fotografów

– 500-800 zdjęć poddanych obróbce

– drewniane spersonalizowane pudełko z pendrivem i odbitkami (ok. 50)

– strona www z galerią zabezpieczoną hasłem

– cały dzień reportażowy (do 12 godzin)

– sesja narzeczeńska

– sesja poślubna

– album

– slideshow

Rezerwacja

Gwarancją rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłata zadatku. Możemy zrobić to spotykając się, możemy porozmawiać przez Skype, możemy internetowo via mail.

Dalsze pytania?

Koniecznie odwiedźcie naszą stronę FAQ – znajdziecie tu odpowiedź na większość nurtujących Was pytań